جلسه هیات امنای صندوق اعتباری هنر برگزار شد

دومین جلسه هیات امنای صندوق اعتباری هنر در سال 95 با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس هیات امنا و دیگر اعضا، شنبه 13 آذر ماه در سالن جلسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، در این جلسه که با حضور صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس هیات امنا برگزارشد، ضمن بحث و تبادل نظر در رابطه با عملکرد و اقدامات 8 ماهه سال 1395 صندوق اعتباری هنردر خصوص اولویت های راهبردی این صندوق تصمیمات لازم اتخاذ شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه، طی سخنان به نقش و اهمیت صندوق در ارائه خدمات به همه اقشار فرهنگ و هنر کشور، تأکید و خاطرنشان کردند که صندوق بایستی به استقلال مالی برسد و متکی به بودجه وزارت فرهنگ نباشد در ضمن بایستی دقت شود تا نحوه هزینه کرد صندوق هم به گونه ای باشد که شبیه صندوق های موجود در کشور دچار بحران نگردد.                          
در ابتدای این جلسه غلامرضا خلیل ارجمندی، مدیر عامل صندوق اعتباری هنر ضمن ارائه گزارش در رابطه با عملکرد و اقدامات 8 ماهه سال 1395 به تبیین رویکردهای اتخاذ شده جهت خدمت رسانی به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه  کشور پرداخت.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، با تشریح عملکرد هشت ماهه صندوق اعتباری هنردر سال 95 به دستاوردهای کلیدی این صندوق اشاره و تصریح کرد: در اجرای برنامه های صندوق اعتباری هنر با توجه به نقش حمایتگر این صندوق تلاش شده است تمامی اقدامات بر مبنای سیاست اعتلای اقتصاد فرهنگ و هنر تنظیم شود.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط