امضای تفاهم نامه همکاری صندوق اعتباری هنر و بنیاد فرهنگی - هنری رودکی

صندوق اعتباری هنر و بنیاد فرهنگی- هنری رودکی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

تفاهم نامه همکاری مشترک صندوق اعتباری هنر و بنیاد فرهنگی - هنری رودکی توسط غلامرضا خلیل ارجمندی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و علی اکبر صفی پور مدیر عامل بنیاد فرهنگی - هنری رودکی منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، دكتر غلامرضا خلیل ارجمندی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و علی اکبر صفی پور مدیر عامل بنیاد فرهنگی - هنری رودکی در راستای تحقق اهداف توسعه فرهنگی کشور منطبق با سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 هجری شمسی و با رویکرد تعمیق و گسترش همکاری در جهت ارتقاء جایگاه اقتصاد فرهنگ و هنر و تقویت حمایت از تولید و عرضه آثار فرهنگی و هنری، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
سرمایه گذاری مشترک در پروژه های فرهنگی و هنری و ایجاد شرکت مشترک جهت انجام فعالیت های اقتصادی در حوزه فرهنگ و هنر، همکاری در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در سطح ملی و بین المللی و انجام اقدامات و بسترسازی جهت حمایت هر چه بیشتر از اصحاب فرهنگ و هنر کشور از جمله مفاد تفاهم نامه و همکاری فی مابین است.
بر اساس این تفاهم نامه، صندوق اعتباری هنر متعهد شد در برگزاری مراسم و رویدادهای فرهنگی و هنری مشارکت نموده و به جذب حامی مالی (اسپانسر) برای جشنواره ها کمک نماید.
مهندسی تامین منابع مالی و اعتباری برنامه‌ها و پروژه‌های هنری و فرهنگی، ارائه خدمات مشاوره تخصصی در جذب و تامین سرمایه و منابع مالی و اعتباری طرح‌ها و برنامه‌ها و مشارکت در ایجاد شرکت مشترک سرمایه گذاری از دیگر تعهدات صندوق اعتباری هنر در این تفاهم نامه است .
براساس این تفاهم نامه مشترک، بنیاد فرهنگی - هنری رودکی نیز متعهد شد کلیه پروژه‌های هنری و فرهنگی نیازمند به مشارکت و تامین منابع مالی را به صندوق اعلام نماید . 
این بنیاد همچنین متعهد شد نماینده صندوق را در ستاد جشنواره ها و همایش های ملی و بین المللی به عضویت درآورد و لوگو، آرم، تیزر و سایر ابزارهای تبلیغاتی صندوق را جشنواره ها و آثار هنری و فرهنگی بر اساس تفاهم نامه مذکور بکارگیرد.
به منظور تحقق مفاد تفاهم یاد شده، نمایندگان تام الاختیار طرفین چگونگی اجرایی شدن موضوعات این تفاهم نامه را بررسی و از طریق کارگروه های مشترک رایزنی وپیگیری خواهند کرد.
این تفاهم نامه مشتمل بر 9 ماده برای مدت سه سال بین این دو نهاد در روز چهارشنبه 15/10/95 منعقد شد.

روابط عمومی منبع: روابط عمومی