دیدار صمیمانه مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با جمشید مشایخی

سید حسین سید زاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون  صبح دوشنبه 12 اردیبهشت ماه در محل صندوق اعتباری هنر دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در حاشیه نشست شورای مدیران این صندوق ضمن تجلیل از ده ها سال فعالیت ارزشمند این بازیگر پیشکسوت گفت: صندوق اعتباری هنر وظیفه حمایت گری را برای خود مسلم می داند و ما مصمم هستیم تا با هم اندیشی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور نقشه راه را ترسیم و اجرایی کنیم.
سیدزاده در این دیدار بر افزایش تعاملات با فعالان عرصه فرهنگ و هنر تاکید و افزود: این جلسات می تواند در جهت تبادل دیدگاه و بهره گیری از تجربیات خبرگان حوزه های مختلف فرهنگی و هنری کشور مثمر ثمر باشد.
ایشان افزود: صندوق اعتباری هنر توجه ویژه ای به اهالی فرهنگ و هنر دارد و بر این اساس برنامه گسترش خدمات حمایتی از هنرمندان در حال تدوین است .
سیدزاده خدمت به جامعه فرهنگ و هنر کشور را فرصتی مغتنم دانست و ابراز امیدواری نمود با مشارکت خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور شاهد رشد و ارتقای کیفیت خدمات رسانی هرچه بیشتر به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران کشور در صندوق اعتباری هنر باشیم.
در این دیدار جمشید مشایخی نیز ضمن قدردانی از تلاش های مدیر عامل صندوق اعتباری هنر گفت: تلاش مدیران عرصه فرهنگ و هنر  برای هنرمندان ارزشمند است.
ایشان در بخشی از سخنان خود به ارائه مشکلات موجود در این عرصه پرداخت و بیان داشت: اصحاب فرهنگ و هنر از موثرترین سرمایه های کشور محسوب می شوند و در خدمت به آن ها باید اهتمام داشت.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط