اجرای «شب شرقی» جمعه پایان می یابد/میزبانی «پایان بازی» از هنرمندان و خبرنگاران

 اجرای نمایش عاشقانه «شب شرقی» روز جمعه(21 مهر ماه) پایان می یابد و نمایش «پایان بازی» در همین روز ویژه هنرمندان و اهالی رسانه به صحنه می رود.

 ایرنا: نمایش عاشقانه «شب شرقی» کاری از گروه تئاتر ارژنگ با طراحی، نویسندگی و کارگردانی ناصح کامگاری، به روزهای پایانی اجرا نزدیک شده و تا روز جمعه 21مهر ماه، ساعت 19 و 30 در سالن سایه تئاتر شهر میزبان مخاطبان است. 
در این نمایش 90 دقیقه‌ای که بازیگرانی همچون محمد پویا، محمد خداوردی و هدی والی در آن ایفای نقش می‌کنند، «به مسئله مقایسه دو فرهنگ غرب و شرق درباره مفهوم عشق و تفاوت آن‌ها با یکدیگر پرداخته می شود و به دو راهی انتخاب یک زن در شرایطی حاد می‌پردازد که در لوای یک درام عاشقانه در تقابل بین انتخاب بین یک مرد ایرانی و یک مرد اروپایی قرار گرفته است...».
 نمایش «پایان بازی» میزبان هنرمندان و اهالی رسانه می شود
نمایش «پایان بازی» به کارگردانی افشین زمانی روز جمعه 21 شهریور ماه میزبانی هنرمندان و اهالی رسانه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش «پایان بازی» که با ترجمه سید محمد سعیدی از متن انگلیسی و بر اساس نمایشنامه «رومولوس کبیر» نوشته فردریش دورنمات آماده اجرا شده، روز جمعه 21 شهریور ماه در آخرین اجرای خود پذیرای هنرمندان و اهالی رسانه خواهد بود.
در خلاصه داستان این نمایش آماده است: آخرین روز حکومت پادشاهی را می بینید که مشتاقانه در انتظار سقوط کشورش است ... .
افشین زمانی بعد از کسب تندیس بهترین کارگردانی جشنواره بین المللی فجر به خاطر نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و بعد از اجرای موفق «آندورا» در تماشاخانه انتظامی، نمایش «پایان بازی» را برای اجرا در تماشاخانه سنگلج آماده کرده است.
در این نمایش بازیگرانی چون محمدرضا خادمی، میر نادر مظلومی، سهیل محزون، مونا کرمی، فرانک جلیلی، شیرین صفایی، بیاینا محمودی، وحید کلیایی، محمد شهباز طهرانی، فرزاد آیتی، علی قربانخانی، سید محمد سعیدی، مهیار قزل سوفلو، آرین فرزانه، سید علی موسوی، بهزاد بختیاری و نریمان عابدی ایفای نقش می کنند.
نمایش «پایان بازی» است روز جمعه 21 شهریور ماه در ساعت 19 و 30 برای آخرین بار در تماشاخانه سنگلج به صحنه می رود.
اجرای نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» تمدید شد
اجرای نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی در تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر یک هفته دیگر تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی که از 20 شهریور ماه در در تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر به صحنه رفتهو به دلیل استقبال قابل توجه تماشاگران تا روز 28 مهر ماه تمدید شد.
نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» بازی بهرام شاه محمدلو، رویا افشار، فرید قبادی، سروش طاهری، آبان حسین آبادی و حسین پور کریمی هر روز ساعت 19 در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر است. 
علاقه مندان برای تهیه بلیت های این نمایش می توانند یا به سامانه «تیوال» یا به صورت حضوری به گیشه مجموعه تئاتر شهر مراجعه کنند.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی