ارائه خدمات اقامتی و گردشگری ارزان به اعضاء صندوق اعتباری هنر

در راستای ارائه خدمات رفاهی به اعضای صندوق اعتباری هنر در حوزه گردشگری، اهالی فرهنگ و هنر از 20 تا 50  درصد تخفیف مراکز تحت قرارداد شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی (شرکت سرمایه گذاری سفر کارت ملی ) بهره مند می شوند.

سید حسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به امضای تفاهم نامه این صندوق با شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی (شرکت سرمایه گذاری سفر کارت ملی )  گفت: امکان استفاده از خدمات اقامتی و پذیرایی در کلیه ایام سال برای هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق در سراسر کشورفراهم شده است.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر درباره جزئیات بهره مندی از تسهیلات سفر برای اهالی فرهنگ و هنر، گفت: در قالب این طرح، خدمات رفاهی و اقامتی مراکز ایرانگردی و جهانگردی تحت نظر شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی (شرکت سرمایه گذاری سفر کارت ملی )  با تخفیف های مناسب به اعضاء صندوق اعتباری هنر ارائه می شود. اعضا صندوق در سراسر کشور برای بهره مندی از خدمات گردشگری فقط می توانند از روش های تلفنی و یا ارسال نمابر نسبت به رزرو محل اقامت اقدام نمایند.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در ادامه افزود: متقاضیان میتوانند پس از انتخاب مکان، تاریخ سفر و تعداد مسافران، طی تماس تلفنی با شماره 426430-21 و اعلام کد عضویت صندوق یا کدملی، رزرو موقت را انجام دهند تا پس از پرداخت کامل هزینه، رزرو نهایی(قطعی) صورت پذیرد. همچنین می توانند با ارسال درخواست کتبی از طریق نمابر(فکس) تا پایان وقت اداری همان روز نسبت به رزرو هتل مقصد اقدام کنند. 
شایان توجه ا ست؛ رزرو محل اقامت تنها از طریق تماس تلفنی و ارسال نمابر صورت می گیرد، در غیر اینصورت صندوق اعتباری هنر و شرکت سفرکارت ملی هیچگونه مسئولیتی در این خصوص  نخواهند داشت.
جهت دریافت جزییات بیشتر به کانال رسمی تلگرام صندوق اعتباری هنر به آدرس t.me/honarcreditfund  مراجعه نمایید. همچنین جهت مشاهده لیست هتل های ایرانگردی و جهانگردی  اینجا  کلیک کنید.

 
کارشناس IT منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط