اجرای موسیقی استاد عبدالغفور زنگشاهی در حمایت از زلزله زدگان غرب کشور

اجرای موسیقی استاد عبدالغفور زنگشاهی در حمایت از زلزله زدگان غرب کشور شامگاه  سه شنبه30 آبان ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، استاد عبدالغفور زنگشاهی، از هنرمندان برجسته سیستان و بلوچستان در حمایت از حادثه دیدگان زلزله استان های غربی کشور شب گذشته با حضور جمعی از چهره های سرشناس موسیقی در فرهنگسرای نیاوران به اجرای موسیقی با ساز قیچک پرداخت.
این برنامه با همکاری خانه موسیقی و بنیاد آفرینش های هنری نیاوران با هدف كمك و ابراز همدردي با زلزله زدگان غرب کشور برگزار شد و هنرمندان حوزه موسیقی از جمله ناصر چشم‌آذر، سهراب پورناظری، مهرداد پازوکی، محمد میرزمانی، عباس خوشدل، علی رستمیان، آذر هاشمی، بهداد بابایی، حمیدرضا نوربخش، قاسم رفعتی، حمیدرضا عاطفی، رضا شایسته، پیمان بزرگ‌نیا، میلاد کیایی و حامد همایون به دعوت خانه موسیقی در فرهنگسرای نیاوران گرد هم آمدند.
استاد عبدالغفور زنگشاهی به همراه پیمان بزرگ‌نیا، پژوهشگر و نوازنده موسیقی نواحی، رضا دیوسالار، محقق موسیقی نواحی مازندران، محسن میرزاده، از هنرمندان موسیقی نواحی خراسان شمال و وحید نوایی، نوازنده تنبک به اجرای ساز سرود یا قیچک پرداخت.
شایان توجه است؛ استاد زنگشاهی قبل از اجرای این برنامه با حضور در صندوق اعتباری هنر با سید حسین سید زاده مدیرعامل این صندوق دیدار و گفتگو کرد.
زنگشاهی دراین دیدار  ضمن تقدیر از حضور مدیران صندوق اعتباری هنر در استان سیستان و بلوچستان خواستار تداوم حمایت های صندوق از اهالی فرهنگ و هنر این استان شد.
حساب جاری شماره 851304136 بانک کشاورزی شعبه پارک لاله توسط خانه موسیقی برای کمک به زلزله زدگان استان های غربی کشور افتتاح شده است که از مردم نوعدوست ایران دعوت می شود تا کمک های خود را به این شماره حساب واریز نمایند.


کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط