سفر مدیران صندوق اعتباری هنر به کرمان

در ادامه برنامه های دیدار و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور مدیران صندوق اعتباری هنر با سفر به استان کرمان ودیدار با فعالان فرهنگی و هنری این استان در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.

مدیران صندوق اعتباری هنر با عنایت برلزوم بهره گیری عادلانه اعضاء در سراسر کشور از خدمات صندوق، با حضور در منازل اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان های استان کرمان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.
افسانه حق شعار، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ضمن تاکید بر لزوم توجه به حوزه هنر و فرهنگ از حمایت های مدیر عامل صندوق هنر به منظور حمایت از هنرمندان سراسر کشور تقدیر کرد.
وی از سفر مدیرعامل و مدیران صندوق  به 7 استان کشور و 40 شهرستان خبرداد و از ادامه این سفرها به همه استان های کشور خبرداد.
حق شعار هدف از این سفرها را دیدار چهره به چهره با هنرمندان و بررسی مشکلات آنها عنوان کرد.
منصور وحیدی فر معاون صندوق اعتباری هنرگفت: دیدار با اهالی فرهنگ و هنر در شناسایی ظرفیت های هر منطقه ای کمک می کند.
وی از وجود هنرمندان صاحبنظر در کرمان ابراز خرسندی کرد و بر لزوم توجه ویژه به مشکلات مطرح شده دراین دیدارها تاکید نمود.
سفر به شهرستان های بردسیر، خرمنده، لاله زار، جیرفت، بافت، کهنوج، منوجان، قلعه گنج، بم، ماهان، عنبرآباد، ارزوئیه و ... دیدار با بیش از 600 از نفر از فعالان فرهنگی و هنری این استان، نشست با اعضای موسسات قرآنی و حافظان قرآنی از برنامه های این سفر بود.

در این سفر مدیران صندوق اعتباری هنر با فواد توحیدی، حیدر حاجی زاده، شیرمحمداحمدی راد، محمد علومی، زهرا دهقان،منصور ارجمند، درمحمد حاتمی وزیری، محمد سبحانی، هوشنگ کردستانی، فاطمه نعمتی، غلامرضا شریفی و شماری از دیگرهنرمندان فعال در عرصه های مختلف دیدار کردند.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی