بهره مندی اهالی فرهنگ و هنر خوزستان از خدمات صندوق اعتباری هنر

طی سفر مدیران صندوق اعتباری هنر به استان خوزستان اهالی فرهنگ، هنر و رسانه این استان از خدمات بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و تسهیلات رفاهی بهره مند شدند.

مدیران صندوق اعتباری هنر با هدف لزوم تمرکززدایی جغرافیایی و بهره گیری عادلانه تمامی اعضاء در سراسر کشور از خدمات صندوق اعتباری با سفر به استان خوزستان از نزدیک با هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران این استان دیدار و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند. 
مدیران صندوق اعتباری هنر طی روزهای پنجشنبه و جمعه با حضور در شهرستان های اهواز، بندر امام، ماهشهر، شادگان و ملاثانی با بیش از 150 نفر از فعالان فرهنگی دیدار و درخواست‌ های آنها مورد بررسی و رسیدگی قرار دادند.
همچنین مدیران صندوق اعتباری هنر در ادامه با سفر به شهرستان های مسجد سلیمان، لالی، اندیکا، شوش و شوشتر با هنرمندان،نویسندگان و روزنامه نگاران دیدار خواهند داشت.
شایان توجه است؛ مسئولین این صندوق تاکنون به استان های خراسان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کردستان، یزد سفر نموده و و با توجه به امکانات صندوق در راستای رفع مشکلات و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه اقدامات لازم صورت پذیرفته است. طی این سفرها اهالی فرهنگ، هنر و رسانه که تاکنون از خدمات صندوق بهره مند نشده اند شناسایی و از خدمات بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و تسهیلات رفاهی بهره مند می شوند.


کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی