دیدار چهره به چهره مدیران صندوق اعتباری هنر با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مسجد سلیمان، لالی و اندیکا

در ادامه برنامه های دیدار و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور مدیران صندوق اعتباری هنر با سفر به استان خوزستان با فعالان فرهنگی و هنری شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا دیدار کردند.

مسجد سلیمان به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرهای استان خوزستان بعنوان مقصد بعدی مدیران صندوق اعتباری هنر انتخاب شد. این شهر با توجه به جاذبه های طبیعی و بهره مندی از منابع نفتی، معدنی و طبیعی هنرمندان بسیاری از ایل بختیاری را در خود پرورش داده است که با وجود محرومیت ها در صحنه های فرهنگی، هنری کشور خوش درخشیده اند.
بدنبال سیاست های جدید صندوق اعتباری هنر بر لزوم شناسایی و حمایت از هنرمندان مناطق کمتر برخوردار، نمایندگان صندوق شنبه نوزدهم اسفندماه با بیش از 100 نفر از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران شهرستان های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا  دیدار کردند.
در این دیدار که با حضور حمید حیدری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجد سلیمان صورت پذیرفت مشکلات بیمه ای ، تکریم و مستمری هنرمندان مورد بررسی قرار گرفت. همچنین بر ایجاد مطالبه و احساس مسئولیت از سوی اهالی فرهنگ و هنر تاکید کردند.
مدیران صندوق اعتباری هنر در این سفر با تاکید بر وظیفه ذاتی صندوق در حمایت از اهالی فرهنگ و هنر، در خصوص حل مشکلات بیمه ای و معیشتی اهالی فرهنگ و هنر در چارچوب و ظایف و مسئولیت ها صندوق قول مساعد دادند.

 
کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی