برخورداری اهالی فرهنگ و هنر منطقه آزاد اروند از خدمات صندوق اعتباری هنر

با حضور مدیران صندوق اعتباری هنر در منطقه آزاد اروند بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی فرهنگ و هنر از خدمات بیمه تامین اجتماعی صندوق اعتباری هنر بهره مند شدند.

با توجه به لزوم شناسایی و حمایت از هنرمندان مناطق کمتر برخوردار و یکسان سازی بهره مندی فعالان  فرهنگی و هنری از خدمات صندوق اعتباری هنر، مدیران این صندوق در ادامه سفر به استان خوزستان  روز یکشنبه 20 اسفندماه  با اهالی فرهنگ و هنر منطقه آزاد اروند دیدار کردند.
وحیدی فر، معاون اعضا صندوق اعتباری هنر گفت: طی اقامت مدیران صندوق اعتباری هنر در این منطقه، بیش از ۲۰۰ نفر از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران از خدمان صندوق اعتباری هنر بهره مند شدند.
زهرا حق شعار، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بیان داشت: با توجه و حمایت ویژه مدیرعامل صندوق اعتباری هنر،  سفرهای استانی با جدیت در حال انجام است. تمام تلاش مدیرعامل و مسئولان صندوق اعتباری هنر در این سفرها بهره مندی هنرمندان سراسر کشور از خدمات صندوق است.
شایان توجه است؛ در سالجاری طی یک برنامه ریزی منسجم و با توجه به اولویت بندی سفرهای استانی،  مدیر عامل و دیگر مسئولان صندوق اعتباری هنر به بیش از 8 استان و 40 شهرستان و چندین روستا سفر و در راستای رفع مشکلات و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه اقدامات لازم صورت پذیرفته است.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط