اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در خصوص ثبت نام بیمه درمان تکمیلی مشمولین طرح تکریم و مستمری

برای اولین بار در صندوق اعتباری هنر امکان پرداخت اقساطی حق بیمه درمان تکمیلی مشمولین طرح تکریم و مستمری فراهم شد. مدت زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

به منظور خدمات رسانی هرچه بیشتر به عزیزان مشمول طرح تکریم و مستمری صندوق اعتباری هنر، برای اولین بار ترتیبی اتخاذ گردیده تا این عزیزان با مراجعه به وب سایت صندوق به ‌نشانی www.honarcredit.ir تا پایان روز پنج شنبه 21 تیرماه از مزایای پرداخت اقساطی حق بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
لازم به ذکر است؛ مشمولین طرح تکریم و مستمری می توانند حق بیمه سالانه خود و افراد تحت تکفل را به صورت تقسیط از محل مقرری ماهانه پرداخت نمایند. چنانچه مبلغ حق بیمه بیشتر از دریافتی تا پایان سال باشد مابه التفاوت آن در ابتدا نقداً دریافت می شود و مابقی به صورت ماهانه کسر می گردد.

 شرح خدمات و سقف هزينه پرداختي بيمه تكميلي امسال اعضاي صندوق اعتباري هنر همانند سال گذشته در قالب سه طرح «اميد»، «آرامش» و «رفاه» ارائه شده و هنرمندان، نويسندگان و روزنامه‌نگاران مي‌توانند از بين اين طرحها نسبت به انتخاب يك طرح اقدام كنند.
اين نكته را بايد در نظر داشت كه طرح انتخابي فرد اصلي براي افراد تحت تكفل نيز يكسان است. همچنين مبلغ طرح انتخابي براي هر نفر تحت پوشش به صورت مجزا خواهد بود.

لازم به تاکید است:  خدمات بيمه تكميلي اين دوره از تاريخ 97/4/1 تا 98/3/31 برقرار خواهد بود.

  مدت زمان ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

 

 

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی