مدیر عامل صندوق اعتباری هنر تلفنی جویای حال حسین محب اهری شد

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر طی تماس تلفنی با حسین محب اهری، هنرمند تئاتر و تلویزیون جویای حال او شد.

سید حسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر امروز پنجشنبه 6 دی ماه در تماس تلفنی، جویای حال حسین محب اهری شد و از روند درمان وی کسب اطلاع کرد.
سیدزاده ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشمند این هنرمند اظهار داشت: حسین محب اهری از سرمایه های ارزشمند فرهنگی و هنری ماست که غیر از شخصیت هنری و خاطره سازش بدلیل روحیه و انگیزه قوی برای شکست بیماری و بازگشت به فعالیت های هنری نمادی از امید و زندگی برای همه ماست.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر تاکید کرد: تلاش ما در صندوق اعتباری هنربر این است که هنرمندان کشور در زمان بیماری نگران بیمه و موضوعات درمانی خویش نباشند.
وی ادامه داد: برای تسریع در بهبود درمان این هنرمند همچون گذشته هر کاری که لازم باشد انجام می دهیم تا بار دیگر ایشان را با نشاط در صحنه های هنری کشور ببینیم.
محب اهری نیز ضمن قدردانی از این تماس از شرایط بستری و روند درمانی خویش طی روزهای گذشته ابراز رضایت کرد و حال خود را از نظر روحی و جسمی بهتر ازقبل توصیف نمود.
ایشان ضمن تقدیر از تمامی کسانی که در این مدت پیگیر وضعیت وی بودند از انگیزه بالای خویش برا ی ادامه فعالیت هایش خبر داد.
گفتنی است؛حسین محب‌اهری از سال ۵۳ وارد حرفه بازیگری شده و دربیش از ۱۳۰ تئاتر و فیلم سینمایی و تلویزیونی حضورداشته است. وی مدت‌هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند،به دلیل تشدید بیماری اخیرا در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود.


کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی