رویدادهای صندوق اعتباری هنر در هفته‌ای که گذشت/ دعوت مجلسی‌ها از سید حسین سیدزاده

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از مدیرعامل صندوق اعتباری هنر برای حضور در مجلس وارائه گزارش درباره آخرین فعالیت‌های صندوق در سفرهای حمایتی دعوت کرد. 

غرفه صندوق اعتباری هنر که همزمان با جشنواره فیلم فجر در ساختمان سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده است، این روزها میزبان شخصیت‌های علمی،فرهنگی و سیاسی کشور است. 
روز دوشنبه و همزمان با اکران فیلم سال دوم دانشکده من از رسول صدرعاملی،محمد جواد حق‌شناس،رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در غرفه حضور یافت و ضمن تقدیر از شناسایی هنرمندان، در سراسر این مرز و بوم، آمادگی این کمیسیون را برای کمک به صندوق اعتباری هنراعلام کرد. 
اما پنج‌شنبه روز شلوغی برای غرفه صندوق اعتباری هنر بود. حسام‌الدین آشنا،مشاور رییس جمهور ایران اولین میهمان غرفه همزمان با اکران فیلم ماجرای نیمروز دو «ردخون» محمدحسین مهدویان بود که در جریان اقدامات انجام شده در این صندوق قرار گرفت.
محسن رهامی و احمد مازنی، نمایندگان مجلس،از دیگر مهمانان غرفه صندوق اعتباری هنر بودند که حین بازدید از غرفه و شنیدن توضیحاتی راجع به فعالیت‌های انجام شده، از مدیرعامل صندوق اعتباری هنر دعوت کردند تا ضمن حضور در مجلس، گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در این صندوق ارائه دهد.
و اما آخرین مهمان غرفه صندوق اعتباری هنر، معصومه ابتکار،مشاور امور زنان رییس جمهوری بود که ضمن اعلام این نکته که آشنایی کامل با فعالیت‌های صندوق دارد، از اقدامات انجام شده تقدیر و تمجید کرد.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط