تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان از حضور مدیران صندوق اعتباری هنر در اولین همایش استانی اصحاب فرهنگ و هنر

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از حضور مدیران صندوق اعتباری هنر در همایش دوروزه اصحاب فرهنگ و هنر استان سیستان و بلوچستان تقدیر کرد.

اولین همایش اهالی فرهنگ و هنر استان سیستان و بلوچستان، با حضور هنرمندان این استان، انجمن های فرهنگی و هنری، مسئولان کشوری و مدیران صندوق اعتباری هنر باهدف تعامل و هم افزایی جامعه فرهنگی و هنری در تاریخ پنجم و ششم اردیبهشت ماه در زاهدان برگزارشد.
صندوق اعتباری هنر بعنوان متولی حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران کشور و با هدف بهره مندی عادلانه اعضا از خدمات صندوق، توجه ویژه ای به هنرمندان مناطق محروم و کم برخوردارکشور خصوصاً استان سیستان و بلوچستان داشته است.
شایان توجه است؛ مدیرعامل و مدیران صندوق اعتباری هنر در مهرماه سال گذشته جهت دیدار و رفع مشکلات هنرمندان این استان به شهرستان های زاهدان، چابهار، کُنارک، رَمین، اورکی، بمپور، بنت و نیک شهر و چندین روستا سفر کردند.
ارائه تسهیلات و رفع مشکلات معیشتی و بیماری هنرمندان مستعد و کم بضاعت، تسریع در پوشش بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر استان سیستان و بلوچستان براساس ضوابط و مقررات، پیگیری کمک مستمری هنرمندان حائز شرایط از برنامه های صندوق اعتباری هنر در استان سیستان و بلوچستان بوده است.


کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی