گزارش تصویری: سفر حمایتی مدیران صندوق اعتباری هنر- استان کرمانشاه- بخش اول

در ادامه برنامه های دیدار و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور مدیران صندوق اعتباری هنر با سفر به استان کرمانشاه از مناطق زلزله زده این استان بازدید کردند.

هیات اعزامی صندوق اعتباری هنر با حضور در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات هنرمندان ساکن در این منطقه قرار گرفتند و ضمن دیدار با فعالان اجتماعی و فرهنگی استان در خصوص ارائه هرچه بهتر خدمات رایزنی نمودند.
شایان توجه است؛ زمین‌لرزه   به بزرگی  ۷٫۳ ریشتر شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ در نزدیکی ازگله، استان کرمانشاه رخ داد  که در این حادثه بیش از 500 نفر جان خود را از دست دادند. این زمین لرزه خسارت مالی و جانی بسیاری را در شهرستان های سرپل ذهاب به بار آورد.
بعد از گذشت شش ماه از وقوع این زلزله، ساکنان این مناطق از وضعیت مناسب برخوردار نیستند و از درد فراموشی علی رغم وعده های بسیار رنج می برند.  
هیات اعزامی صندوق اعتباری هنر در این سفر ضمن دیدار با هنرمندان شهرستان سرپل ذهاب و روستاهای اطراف بر عزم صندوق اعتباری هنر در حل مشکلات بیمه تامین اجتماعی(بازنشستگی)، معیشتی و کمک مستمری(هنرمندان پیشکسوت بالای 60 سال سن) آنان  با توجه به امکانات صندوق تاکید کردند.


کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی