دیدار مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با استاد پیشکسوت خوشنویسی، نویسنده مسیحی و فعال رسانه

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در منزل و کارگاه آثار هنرهای تجسمی حبیب الله ارسلانی پیشکسوت خوشنویسی و نقاشی آذربایجان غربی،  فلورانس مالخام نویسنده مسیحی و محمد صبحدل، مدیر مسوول نشریه بوتا با آنها دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این دیدارها گفت: استان آذربایجان غربی از دیرباز در عرصه فرهنگی وهنری از سابقه ای درخشان برخوردار بوده است و هنرمندان آن نقش برجسته ای در اعتلاء فرهنگ و هنر کشور داشته اند.
سیدزاده، همچنین هنرمندان را سرمایه های مادی و معنوی کشور برشمرد و گفت: فرهنگ و هنر در وجود مردم ایران نهادینه شده است.در سراسر کشور پهناور ایران شخصیت های بزرگ فرهنگی و هنری زندگی می کنند که وظیفه ما در صندوق اعتباری هنر تکریم و حمایت از آنهاست.
رویکرد صندوق اعتباری هنر شناسایی و حمایت از فعالان فرهنگی و هنری در سراسر کشور خصوصاً مناطق محروم است. حمایت از فعالان هنر بومی در سفرهای حمایتی از اهم فعالیت های صندوق می باشد. در این سفرها ما درصدد هستیم تعامل بیشتری با هنرمندان داشته باشیم.
همچنین مدیرعامل صندوق اعتباری با حضور در منازل شماری دیگر از هنرمندان ارومیه از نزدیک با آنها  دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بمنظور دیدار با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه آذربایجان غربی در جریان دوازدهمین سفر حمایتی امروز( 6 آذر) وارد ارومیه شد
سیدزاده در این سفر مشکلات و دغدغه های اهالی فرهنگ، هنر و رسانه آذربایجان غربی را مورد بررسی قرار می دهد.

 
کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط