در ادامه سفر هيأت اعزامی صندوق اعتباری هنر صورت گرفت: ديدار با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان های سردشت، مهاباد، بوکان، نقده ،اشنویه و پیرانشهر

در ادامه برنامه های دیدار و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور مدیران صندوق اعتباری هنر در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی با فعالان فرهنگی و هنری شهرستان های سردشت، مهاباد، بوکان، نقده ، اشنویه و پیرانشهردیدار کردند.

مدیران صندوق اعتباری که بمنظور دیدار و بررسی مسایل و مشکلات هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران استان آذربایجان غربی هفته گذشته به این استان سفر کرده بودند در ادامه سفر با بیش از 200 نفر از هنرمندان شهرستان های سردشت، مهاباد، بوکان، نقده ،اشنویه و پیرانشهر دیدار کردند.
هیأت اعزامی صندوق اعتباری هنر با هدف شناسایی هنرمندان مستعد و گمنام، لزوم بهره گیری عادلانه اعضاء در سراسر کشور از خدمات صندوق با حضور در منازل اهالی فرهنگ، هنر و رسانه این شهرستان ها از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.
وحیدی فر، معاون اعضاء صندوق اعتباری هنر گفت: خوشبختانه طی سفرهای حمایتی به اکثر مکاتبات پاسخ داده شده است. کل مطالب مطرح شده در سفرهای حمایتی دسته بندی و با توجه به امکانات صندوق تلاش می کنیم گامی هرچند کوچک در رفع مشکلات اهالی فرهنگ و هنر برداریم.
زهرا حق شعار، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر نیز با اشاره به 11 سفر حمایتی گذشته گفت: طی این سفرها با طی هزاران کیلومتر با بیش از چهار هزار هنرمند در شهرستان ها و روستاها از نزدیک دیدار کردیم. خوشحالیم هنرمندان گمنام بسیاری در این سفرها شناسایی و از خدمات صندوق برخوردار شدند.
مدیران صندوق اعتباری هنر با عثمان محمدی، عمر فرجی، عزیز شاهرخ، مرضیه رضوانفر  و شماری از دیگرهنرمندان فعال در عرصه های مختلف دیدار کردند.
شایان ذکر است؛ مدیران صندوق اعتباری هنرروز شنبه 3 آذر وارد شهر ارومیه شد و طی روزهای گذشته با سفر به شهرستان های ماکو، چالدران، پلدشت، شوط، خوی، سلماس، تکاب، شاهین دژ و میاندوآب با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از نزدیک دیدار کردند.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط