در ادامه سفر هيأت اعزامی صندوق اعتباری هنر صورت گرفت: ديدار با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان های الشتر، کوهدشت و معمولان

در ادامه برنامه های دیدار و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور مدیران صندوق اعتباری هنر در سفر به استان لرستان با هنرمندان شهرستان های الشتر، کوهدشت و معمولان دیدار کردند.

مدیران صندوق اعتباری هنر طی پانزدهمین سفر حمایتی خود به استان لرستان  با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان های الشتر، کوهدشت و معمولان دیدار کردند. 
وحیدی فر، معاون اعضاء صندوق اعتباری هنر در نشست با هنرمندان الشتر گفت: 1450 نفر از هنرمندان این استان عضو صندوق اعتباری هستند. 398 نفر از خدمات بیمه تامین اجتماعی و 134 نفر از بیمه درمان تکمیلی برخوردار هستند. طی این سفر ما درصدد هستیم هنرمندان مستعد را شناسایی و با توجه به امکانات از خدمات صندوق بهره مند شوند. امیدواریم طی این سفر اقدامات موثری در جهت رفاه حال اهالی فرهنگ، هنر و رسانه لرستان صورت گیرد.
وحیدی فر ضمن ابراز تأسف و همدردی با هنرمندان سیل زده گفت: صندوق اعتباری هنر در جهت پیگیری و رفع مشکلات اهالی فرهنگ و هنر استان لرستان خصوصاً هنرمندان ساکن در مناطق سیل زده از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
زهرا حق شعار، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این نشست با اشاره به اقدامات موثری که به شکل هدفمند طی دو سال گذشته در زمینه حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در صندوق اعتباری هنر صورت گرفته است اظهار داشت: اساس فعالیت ما در سفرهای حمایتی کمک به هنرمندانی است که مشکلات درمانی و معیشتی دارند. تمام تلاش مدیرعامل و مسئولان صندوق اعتباری هنر در این سفرها بهره مندی هنرمندان سراسر کشور از خدمات صندوق است.
مدیرعامل و مدیران صندوق اعتباری هنر طی روزهای گذشته با هنرمندانی چون عزیزاله نادری(شاعر)، محمد سیف زاده( کارگردان و نویسنده)، عزیز بیرانوند(شاعر)، خانواده سپهوند( موسیقی)، استاد محمد میرزاوندی( خواننده آهنگ حماسی دایه دایه)،  محمد حسن کاکاوندی، رضا حسنوند ملقب به شوریده لرستانی (شاعر)، همت علی رضایی (نوازنده)، شکرعلی رضایی( نوازنده)، سید احمد حسنوند(نوازنده)، امیرحسین کولیوند(تجسمی) و ...دیدار کردند.
شایان ذکر است؛ مدیران صندوق اعتباری هنرروزجمعه 13 اردیبهشت با اولويت ديدار با اهالي فرهنگ و هنر در مناطق سيل زده وارد شهر خرم آباد شدند و طی روزهای گذشته با سفر به شهرستان های خرم آباد، پلدختر، الشتر، کوهدشت و معمولان با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از نزدیک دیدار کردند.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط