نقاشی‌های کودکان سیل‌زده روی دیوار می‌رود

نمایشگاه عکس و نقاشی کودکان سیل‌زده استان‌های خوزستان، گلستان و لرستان با عنوان «قابی از لبخند ناب» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نمایشگاه عکس و نقاشی کودکان سیل‌زده در نمایشگاه «قابی از لبخند ناب» که از روز یکشنبه (۲۶ خرداد ماه) تا چهارم تیر ماه برگزار می‌شود.
۲۷۰ اثر برتر نقاشی کودکان و نوجوانان و همچنین ۱۰۰ عکس برتر از فعالیت‌های «پیک امید» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشته می‌شود و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۸ به مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.
«پیک امید» عنوان فعالیت‌های داوطلبانه مربیان و بسیجیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حوزه امداد فرهنگی است که در جریان آن به کودکان مناطق کم‌برخوردار کشور و همچنین آسیب‌دیدگان از حوادث طبیعی خدمات فرهنگی، تفریحی و آموزشی ارائه می‌شود.
بر همین اساس و در اولین ساعات پس از سیل ابتدای سال در استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان، پیک امید کانون با همکاری مراکز مختلف خدمات‌رسان و همچنین انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی با ۲۰۵ نفر مربی و نیرو برای بیش از ۴۳ هزار کودک و نوجوان به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری پرداختند و در این مسیر هنرمندان مختلف از جمله حمید گلی و علی فروتن که به عموهای فیتیله‌ای معروف هستند در کنار سایر هنرمندان داوطلب پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را همراهی کردند.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی