اخبار صندوق


image

دیدار مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و رایزن فرهنگی چین

جوزي هائو، رايزن فرهنگي سفارت چين با حضور در فرهنگسراي نياوران ضمن ديدار با سيد مجيد پوراحمدي، مدير عامل صندوق اعتباري هنر درخصوص اقدامات اجرايي توسعه و گسترش فعاليت هاي فرهنگي و هنري بين دو کشور، گفت‌وگو کرد.

1402/09/04 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر بزرگترین مرجع ارائه خدمات به هنرمندان است/ تأکید بر تحقق رونق اقتصاد فرهنگ و هنر

مدير عامل صندوق اعتباري هنر در ديدار با رئيس کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي، توسعه و رونق اقتصاد فرهنگ و هنر با هدف تقويت همه جانبه هنرمندان را از اولويت ها و موارد تاکيدي اين صندوق نام برد و گفت: توجه جدي به اشتغال آفريني در عرصه فرهنگ و هنر مي تواند سهم مهمي در توسعه اقتصادي کشور ايجاد کند.

1402/09/02 کارشناس روابط عمومی
image

تجلیل صندوق اعتباری هنر از بزرگان دوبله کشور/ تأکید بر تکریم هنرمندان

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر ضمن تماشاي نمايشنامه‌خواني «محاکمه‌ يک جسد» به کارگرداني ابوالفضل همراه ، با اهداي لوح تقدير، از سه هنرمند پيشکسوت کشور تجليل کرد.


1402/08/29 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: جمعی از برگزیدگان شرکت کننده در جشنواره همام عضو صندوق اعتباری هنر خواهند شد

 مديرعامل صندوق اعتباري هنر در حاشيه بازديد از جشنواره همام گفت: جمعي از هنرمندان برگزيده هنرهاي تجسمي با هماهنگي برگزار کنندگان جشنواره عضو صندوق اعتباري هنر خواهند شد.

1402/08/16 کارشناس روابط عمومی
image

هنرمندان نیاز به دیده شدن دارند/ قدردانی هنرمندان زنجانی از صندوق اعتباری هنر

هنرمند نامدار عرصه موسيقي، تئاتر و سينما، برگزاري مراسم تجليل و تکريم هنرمندان نامدار و پيشکسوت استان زنجان از سوي صندوق عتباري هنر را حرکتي در راستاي ارج نهادن به يک عمر فعاليت هنري هنرمندان عنوان کرد و گفت: هنرمندان نياز به ديده شدن و حمايت هميشگي از سوي نهادهاي فرهنگي و هنري به ويژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و صندوق اعتباري هنر دارند.

1402/08/15 کارشناس روابط عمومی
image

همراه با کاروان دولت مردمی؛ تهران تا کردستان، تاکید بر حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر/ اولویت توجه به مناطق کم برخوردار و تکمیل پروژه های نیمه تمام

مشاور وزير فرهنگ و مديرعامل صندوق اعتباري هنر در معيت محمد مهدي اسماعيلي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به عنوان عضو کابينه دولت مردمي، صبح پنج شنبه 11 آبان ماه 1402، به منظور ديدار و حمايت از هنرمندان و پيگيري مسائل و مشکلات اين قشر فرهيخته و حضور در چند برنامه فرهنگي و هنري و ... در دور دوم سفرهاي استاني دولت سيزدهم وارد سنندج مرکز استان کردستان شدند. 

1402/08/13 کارشناس روابط عمومی
image

دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر استان کردستان در دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی

مشاور وزير فرهنگ و مديرعامل صندوق اعتباري هنر در معيت محمد مهدي اسماعيلي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به عنوان عضو کابينه دولت مردمي، صبح پنج شنبه 11 آبان ماه 1402 ،به منظور ديدار و حمايت از هنرمندان و پيگيري مسائل و مشکلات اين قشر فرهيخته و حضور در چند برنامه فرهنگي و هنري و ... در دور دوم سفرهاي استاني دولت مردمي به سنندج مرکز استان کردستان سفر کرد. 

1402/08/13 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق هنر خبر داد: مراسم تجلیل ویژه از استاد عسگر شاهي زاده، شاعر معاصر آئینی در اردبیل برگزار می شود/ تأکید بر معرفی مفاخر و قهرمانان وطن به نسل های بعدی

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر با حضور در منزل استاد عسگر شاهي زاده انزابي شاعر آئيني، حماسي کشور، ضمن عيادت از اين شاعر اهل بيت (ع)، از برگزاري مراسم و برنامه ويژه تکريم و تجليل از استاد شاهي در آينده نزديک در استان اردبيل خبر داد که به همت صندوق هنر با حضور نامداران، پيشکسوتان و هنرمندان اين خطه برگزار خواهد شد. 

1402/08/10 کارشناس روابط عمومی
image

بازدید مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از نمایشگاه هنرمندان خط شکسته/ استاد کابلی از چهرهای ماندگار خط شکسته است

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر با حضور در نمايشگاه جمعي از استادان و هنرمندان خط شکسته معاصر به ويژه استاد يدالله کابلي، از آثار مختلف به نمايش گذاشته شده در اين نمايشگاه ديدن کرد. 

1402/08/09 کارشناس روابط عمومی
image

تکريم و ارج نهادن به شأن و جایگاه هنرمندان نامدار و پیشکسوت از اولويت ها و برنامه هاي اصلي صندوق اعتباري هنر است/ تجلیل از 150 هنرمند پیشکسوت کشور به همت صندوق هنر در شیراز

پوراحمدي در شانزدهمين همايش سراسري هنرمندان نامدار و پيشکسوت کشور که به همت صندوق اعتباري هنر و موسسه هنرمندان پيشکسوت در شيراز برگزار شد از اعطاي خدمات ويژه به هنرمندان پيشکسوت خبر داد.  

1402/08/04 کارشناس روابط عمومی
image

برگزاری آئين نکوداشت هنرمندان زنجان

آئين نکوداشت هنرمندان ذيل سفر هفت بحر هنر با محوريت و مقصد استان زنجان همراه با برگزاري طرح ميلاد و گراميداشت جمعي از اهالي فرهنگ و هنر اين استان شامگاه سه شنبه 2 آبان با حضور مسئولان صندوق اعتباري هنر، مديران استاني و جمعي از هنرمندان شاخص و نامدار کشور در تالار هنري فرهنگسراي امام خميني(ره) زنجان برگزار شد. 

1402/08/03 کارشناس روابط عمومی
image

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر خبر داد: 30 خدمت صندوق هنر به هنرمندان ارائه می دهد/ تجلیل از نامداران و مفاخر استان زنجان

مشاور وزير فرهنگ و مديرعامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به اينکه صندوق در گذشته 10 خدمت به هنرمندان ارائه مي داد گفت: امروز اين صندوق 30 خدمت در عناوين مختلف به اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور ارائه مي دهد. 

1402/08/03 کارشناس روابط عمومی
image

آخرین جزئیات طرح مسکن شهر هنر برای اهالی فرهنگ به روایت مدیر عامل صندوق اعتباری هنر/ پنج هزار نفر بزودی صاحب خانه می‌شوند

مشاور وزير و مديرعامل صندوق اعتباري هنر از تاييد صلاحيت بيش از پنج هزار نفر از متقاضيان مسکن شهر هنر خبر داد و گفت: در ساخت شهرک هنر از جلوه‌هاي معماري ايراني و اسلامي استفاده خواهد شد.

1402/08/02 کارشناس روابط عمومی
image

نکوداشت هنرمندان نامدار برگزار می شود/ استان زنجان مقصد سوم صندوق اعتباری هنر

سومين آئين نکوداشت هنرمندان نامدار ذيل سفر "هفت بحر هنر" با محوريت و مقصد استان زنجان همراه با برگزاري طرح ميلاد ، گراميداشت جمعي از اهالي فرهنگ و هنر اين خطه از کشور، با همت و حضور مسئولان صندوق اعتباري هنر و جمعي از مديران استان  سه شنبه - 2 آبان  1402- در تالار هنري فرهنگسراي امام خميني(ره) زنجان برگزار مي شود.

1402/08/01 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر جنایت ددمنشانه بمباران بیمارستان المعمدانی غزه از سوی رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرد

مديرعامل صندوق اعتباري هنر با صدور بيانيه‌اي، حملات رژيم غاصب صهيونيستي به مردم مظلوم غزه را محکوم و با مردم فلسطين اظهار همدردي کرد.

1402/07/26 کارشناس روابط عمومی
image

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در مجمع عمومي ساليانه صندوق اعتباری هنر: صندوق هنر با انضباط مالی و شفافیت در عملکرد در ارائه خدمات به خانواده فرهنگ و هنر پیشرو بوده است

مجمع عمومي ساليانه صندوق اعتباري هنر منتهي به سال مالي 1401 به رياست وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و با حضور اعضاي هيئت امنا و هيئت مديره اين صندوق در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.

1402/07/26 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی