اخبار صندوق


image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در گفت‌وگو با ستاد فهما؛ فهماکارت به مثابه یک کارت شناسایی همراه با خدمات چندگانه به اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است

پوراحمدي، با اشاره به امضاي تفاهم‌نامه ميان ستاد فهما و صندوق اعتباري هنر، از صدور فهماکارت در دو فاز براي کانون‌هاي مساجد خبر داد و گفت: اين کارت به مثابه يک کارت شناسايي با خدماتي چندگانه براي کانون‌هاي مساجد است.

1400/11/04 کارشناس روابط عمومی
image

پرداخت 20 هدیه بلاعوض ازدواج و فرزندآوری به اعضای صندوق اعتباری هنر

معاون توسعه مديريت و منابع صندوق اعتباري با اشاره به اينکه تاکنون 20 فقره هديه ازدواج و فرزندآوري به هنرمندان عضو صندوق اهدا شده است، گفت: مبلغ هديه ازدواج و فرزندآوري در قالب طرح شميم و جوانه 30 ميليون تومان تسهيلات بدون بهره و پنج ميليون تومان هديه بلاعوض مي باشد.

1400/11/02 کارشناس روابط عمومی
image

مديرعامل صندوق اعتباري هنر از راه اندازی واحد ارائه خدمات ویژه برای هنرمندان نام آور و پیشکسوت عضو صندوق خبر داد

مديرعامل صندوق اعتباري هنر که در مراسم جشن تولد هنرمندان پيشکسوت متولد دي ماه حاضر شده بود، از راه اندازي واحد ارائه خدمات ويژه براي هنرمندان نام آور، پيشکسوت و چهره هاي ماندگار هنر و فرهنگ عضو صندوق خبر داد.

1400/10/21 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر و ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

براساس امضاي تفاهم‌نامه ميان صندوق اعتباري هنر و ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد در فاز اول 26هزار نفر از مديران کانون‌هاي مساجد سراسر کشور از خدمات فهما کارت قابل ارائه توسط هنرکارت برخوردار مي شوند و در فاز دوم بيش از دو ميليون نفر از اعضاي اين کانون ها شامل اين تفاهم نامه خواهند شد.

1400/10/20 کارشناس روابط عمومی
image

اسماعیلی تاکید کرد: باید با ریل‌گذاری مناسب توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر را پویاتر کنیم

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در نشست تخصصي بررسي اقتصاد فرهنگ با اشاره به اهميت قابل توجه مفهوم اقتصاد فرهنگ در سياستگذاري هاي کلان اين وزارتخانه گفت: مصمم هستيم با ريل‌گذاري مناسب بتوانيم در ادامه راه اقتصاد فرهنگ و هنر را پوياتر و آن را توسعه دهيم.

1400/10/14 کارشناس روابط عمومی
image

قدم‌هایی برای انتفاع هنر و هنرمندان

روزنامه ايران در يادداشتي نوشت: تعامل کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي و وزارت فرهنگ و ارشاد در باب اقتصاد فرهنگ و هنر اتفاق مبارکي است که اين اميدواري را بيش از پيش ايجاد مي‌کند که بتوان قدم‌هاي مهمي در اين زمينه برداشت.

1400/10/08 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: تعامل با مجلس موجب رونق هرچه بیشتر اقتصاد فرهنگ و هنر در کشور می شود

مشاور وزير و مديرعامل صندوق اعتباري هنر در نشست ميان مسئولان فرهنگي با اعضاي کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به جزئيات و تشريح دستاوردهاي مثبت نشست، ضمن قدرداني از نمايندگان محترم و فرهيخته مجلس، گفت: در اين نشست ضمن ارايه گزارشي توسط وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي از مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر به ويژه در موضوع زير ساخت هاي سينما همراه با چالش هاي موجود نيز مطرح شد.

1400/10/07 کارشناس روابط عمومی
image

با پیگیری وزارت فرهنگ و تصویب دولت؛ نخستین مرحله بسته حمایتی هنرمندان به حساب هنرکارت اعضای صندوق اعتباری هنر واریز شد

نخستين مرحله بسته حمايتي اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه لحظاتي پيش (سه شنبه 30 آذرماه) به مناسبت شب يلدا به حساب متصل به هنرکارت اعضاي صندوق اعتباري هنر واريز شد.

1400/09/30 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد: تسهیلات 500 میلیارد تومانی دولت برای حمایت از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

مديرعامل صندوق اعتباري هنر و مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از ارايه بسته‌ حمايتي  500 ميليارد توماني دولت براي اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خبر داد وگفت: از اين ميزان حدود 350 ميليارد تومان بلاعوض و مابقي تسهيلات مختلف در قالب خط اعتباري به اقشار فرهيخته فرهنگ، هنر و رسانه تعلق خواهد گرفت.

1400/09/29 کارشناس روابط عمومی
image

بررسی مشکلات و درخواست‌های اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و جامعه قرآنی لرستان در دیدار با مدیرعامل صندوق اعتباری هنر

سيدمجيد پوراحمدي، مديرعامل صندوق اعتباري هنر روز پنجشنبه همزمان  با سفر استاني دولت به عنوان نماينده وزيرفرهنگ وارشاد اسلامي با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان لرستان ديدار و  پاسخگوي سوالات و مطالبات آنها بود.

1400/09/18 کارشناس روابط عمومی
image

معرفی 630 نفر از متقاضیان دریافت تسهیلات ضروری بدون بهره به بانک عامل

مديرعامل صندوق اعتباري هنر از ارسال اولين ليست متقاضيان تسهيلات ضروري بدون بهره با کارمزد 2 درصد خبر داد و گفت: در گام نخست 630 عضو متقاضي صندوق اعتباري هنر به بانک‌ عامل معرفي شده‌اند.

1400/09/13 کارشناس روابط عمومی
image

طرح یادمان؛ ارائه تسهیلات قرض الحسنه صندوق اعتباری هنر

صندوق اعتباري هنر با هدف حمايت از خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه سراسر کشور با همکاري بانک رسالت در قالب رويکرد نوين (ارائه خدمات غيرحضوري) اقدام به اعطاي تسهيلات قرض الحسنه (طرح يادمان) کرده است.

1400/09/10 کارشناس روابط عمومی
image

در نشست نمایندگان استانی صندوق اعتباری هنر بررسی شد؛ پالایش اعضا امکان توزیع خدمات به صورت شفاف و عادلانه را فراهم می کند

در جلسه هم انديشي مديران صندوق اعتباري هنر با نمايندگان استاني برهدفمندسازي و گسترش کمي و کيفي ارائه خدمات به هنرمندان استاني تأکيد شد.

1400/09/06 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی