دیدار صمیمانه مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با جهانبخش سلطانی

۱۶:۳۳ ۱۴۰۰/۷/۱۱
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/n/8b5f5766

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با جهانبخش سلطانی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

سیدمجید پوراحمدی در اين ديدار كه در صندوق اعتباری هنر انجام شد، درباره برنامه‌هاي خود در خصوص تدوین سیاست های نوین حمایتی این صندوق با هم اندیشی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه گفت.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تجلیل از چندین دهه فعالیت ارزشمند این بازیگر پیشکسوت گفت: پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر جز مهمترین سرمایه های اجتماعی هستند و باید نقش مشورتی بیشتری در ترسیم نقشه راه ساختارهای فرهنگی کشور داشته باشند.

وی در ادامه افزود: صندوق اعتباری هنر با هدف حمایت از فعالان فرهنگی و هنری تأسیس شده است و ما مصمم هستیم در دوره جدید فعالیت صندوق با هم اندیشی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور نقشه راه را ترسیم و خدمات حمایتی را گسترش دهیم. از این رو جلسات مستمر با هنرمندان و صنوف تخصصی درراستای تبادل دیدگاه و بهره گیری از تجربیات خبرگان حوزه های مختلف فرهنگی و هنری کشور برنامه ریزی شده است. 

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر خدمت به جامعه فرهنگ و هنر کشور را فرصتی مغتنم دانست و گفت: نگاه ما در راستای ارتقای کیفیت خدمات رسانی، خودکفایی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در همه بخش ها و ساماندهی زیرساخت های اقتصاد فرهنگ و هنر با همراهی تمامی فعالان این عرصه است.

در این دیدار جهانبخش سلطانی نیز ضمن قدردانی از تلاش های مدیر عامل صندوق اعتباری هنر به ارائه مشکلات موجود در این عرصه، وضعیت هنرمندان پیشکسوت و لزوم رسیدگی به آنها پرداخت و گفت: توجه به دغدغه ها و حل مشکلات معیشتی هنرمندان بسیار ضروری است. بسیار خرسندم که اراده ای برای حل مشکلات آنها وجود دارد.

راه‌های ارتباطی

نشانی و شماره تماس

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره تماس : ۴۲۷۱۳۰۰۰   |   شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸

صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی