قوانین و مقررات

اين وب سايت قوانين و مقرراتي را جهت استفاده كاربران از سايت تدوين نموده است كه كاربران مجاز به ويرايش آن نبوده و به منظور استفاده از سايت مي‌بايست با تمامي اين شرايط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمايند.
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و درج هرگونه موارد غیر اخلاقی و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .
استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد. 
فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، اطلاعات بانکی از قبیل نام حساب، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا، اطلاعات مربوط زمینه فعالیت و سایر اطلاعات درخواستی، به عهده کاربر است.
در صورت درج اطلاعات اشتباه و به موجب آن هرگونه وقفه در عملیات عضویت و ثبت نام بیمه، تمامی عواقب به عهده ثبت نام کننده می‌باشد.
تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد آیین نامه عضویت بوده و خلاف آن  به هیچ وجه پذیرفته نیست.
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور طبق آموزش موجود در سایت اقدام کند.
با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسال‌هاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. 

کارشناس IT منبع: فناوری اطلاعات