بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر از گذر فرهنگ و هنر نجف آباد

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر از گذر فرهنگ و هنر نجف آباد در مجموعه تاریخی هفت برج خارون بازدید کرد.

فرزاد طایفه حیدری، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر که به همراه علی اصغر سیدآبادی، مشاور وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی در امور برنامه ریزی به اصفهان سفر کرده بود از مجموعه تاریخی هفت برج خارون بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در مسیر گذر فرهنگ و هنر شهرنجف آباد قرار گرفتند.
مهندس حیدری در نشست با هنرمندان و و غرفه داران مجموعه هفت برج خارون گفت: با پیگیرهای مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در تیرماه سالجاری تفاهم نامه همکاری میان صندوق اعتباری هنر و صندوق کارآفرینی امید به امضا رسید که براساس آن  500 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در اختیار کارآفرینان فرهنگ و هنر قرار می گیرد که زمینه اشتغال فعالان حوزه فرهنگ و هنر كشور فراهم می شود.
وی در ادامه افزود: طی سفرهای حمایتی مدیرعامل و مدیران صندوق اعتباری هنر به استان های کشور با ظرفیت نیروی انسانی مستعد در حوزه فرهنگ و هنر و پتانسیل بالقوه منطقه روبه رو شدیم که با اندکی حمایت و خلاقیت می تواند موجبات اشتغالزایی جوانان و شکوفایی اقتصاد فرهنگ و هنر منطقه را فراهم آورد.
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر در پایان گفت: صندوق اعتباری هنر امیدوار است با حمایت از  فرصت های كسب و كار فرهنگی و هنری زمینه اشتغالزایی کارآفرینان فرهنگ و هنر خصوصاً در مناطق محروم کشور فراهم شود.
گفتنی است؛ گذر فرهنگ و هنر نجف آباد، در 32 غرفه  مجموعه تاریخی هفت برج خارون در ابتدای شهریورماه به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

شیوه نامه حمایت ازکسب‌ وکارهای فرهنگی و هنری سال گذشته از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  در قالب  طرح گذرهای فرهنگ و هنر و طرح تبدیل فضاهای میراثی، اوقافی و دیگر فضاهای قابل تبدیل به فضاهای فرهنگی و هنری و حمایت از کسانی که می خواهند کسب و کارهای فرهنگی و هنری راه‌اندازی کنند،  به امضا رسید.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط