پیام تبریک مدیرعامل خانه تئاتر برای هفدهمین سالگرد تاسیس صندوق اعتباری هنر

شهرام گیل آبادی ـ مدیرعامل خانه تئاتر ـ در پیامی به سیدحسین سیدزاده ـ مدیرعامل صندوق اعتباری هنرـ هفدهمین سالگرد تاسیس صندوق اعتباری هنر را تبریک گفت.

در پیام تبریک مدیرعامل خانه تئاتر به مدیرعامل صندوق اعتباری هنر که به مناسبت هفدهمین ‌سالگرد تاسیس این صندوق نوشته شده، چنین آمده است:

امروز سالروز تأسیس صندوق اعتباری هنر است؛ نهادی که بنیان گذاشته شد تا دستی باشد برای یاری به هنرمندان و اهالی رسانه کشور، نهادی که واسطه شد میان دولت و قشری فرهیخته که از خدمات مدنی و اجتماعی بهره مند شوند.

17 سال پیش، صندوق اعتباری هنر پا در عرصه ای گذاشت که سال ها، حفره ای بود که دولت ها با استناد به آن از رسیدگی به وضعیت معیشتی هنرمندان و اهالی رسانه رو برگردانند.

حال در موسم جوانی این نهاد، گرچه هنوز هنرمندان نتوانسته اند به حقوق حقه خود دست پیدا کنند اما مسیری برای رسیدن به مطالبات حداقلی آنها ترسیم شده است.

در هفدهمین سالگرد این نهاد آرزو می کنیم هنرمندان با تلاش آن مجموعه، به معیشت بهتر و برخورداری از خدمات اجتماعی، بیش از پیش دست یابند؛ خدماتی که نه فقط شایسته هنرمندان و اصحاب رسانه که حق هر شهروند ایرانی است.

ضمن تبریک این روز خجسته به مسئولین این نهاد از تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان خدوم و فهیم صندوق اعتباری هنر تشکر می کنیم که با وجود تمامی کاستی ها، در برابر مشکلات ایستاده و ذره ای از کمک به هنرمندان و اصحاب رسانه کوتاهی نمی کنند.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی