از 17 فروردین؛ صندوق اعتباری هنر از ساعت 8 تا 14:30 به اعضا خدمات رسانی می کند

با توجه به اعمال برخی محدودیت ها در پی تشدید شیوع ویروس کرونا و براساس آخرین دستورالعمل ستاد ملی کرونا، ساعات کاری صندوق اعتباری هنر از 17 فروردین تا اطلاع ثانوی  از ساعت 8 تا 14:30 می باشد.
از اعضای محترم تقاضا می شود؛ بمنظور حفظ سلامت خود  و همکاران صندوق از مراجعه غیرضروری خودداری نمایند. خدمات صندوق طبق روال گذشته بصورت غیرحضوری ارائه می شود.
اعضا می‌توانند برای دریافت هزینه‌های پزشکی تحت پوشش بیمه تکمیلی، مستندات درمان خود را بر روی «سامانه بیمانو» به نشانی. www.bimano.ir بارگذاری کنند. همچنین متقاضیان می توانند برای ثبت نام، تکمیل فرآیند عضویت، ویرایش ودر صورت لزوم اصلاح اطلاعات خود از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir  و وب سایت هنرکارت honar.cards اقدام کنند. همکاران ما در مرکز تلفن 42713000 پاسخگوی سوالات اعضا می باشند.
همچنین اخبار و اطلاعیه های صندوق از طریق لینک https://t.me/honarcreditfund در کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام صندوق اعتباری هنر به نشانی https://www.instagram.com/honarcredit  و صفحه رسمی هنرکارت در اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/honar.cards قابل پیگیری است. 


کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی