خداحافظی «چخفته» و بازگشت «هیدن» به تئاتر شهر

1402/06/18
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-848159896540928

برنامه اجراهاي جديد تالارهاي نمايشي مجموعه تئاترشهر با ميزباني از پنج نمايش، اعلام شد که اجراي «چخفته» به پايان رسيد و «هيدن» اجراي دوباره خود را در اين مجموعه آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاترشهر، در شهریورماه پنج نمایش در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه روی صحنه است.
در تالار اصلی نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، با ساعت‌های ۱۸ و ۲۰:۳۰ مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان از ۲۶ مردادماه آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند. این نمایش جمعه (هفتم مهر) به اجرای خود پایان می‌دهد.
تالار چهارسو نیز با پایان اجرای نمایش «چخفته»، فقط نمایش «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی روی صحنه است. این نمایش از ۶ شهریورماه با ساعت ۲۰:۱۵ مدت زمان یک‌ساعت و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومانی، میزبان علاقه‌مندان است. بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند.
تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه (۶ شهریور) میزبان نمایش «شبیه خون» به نویسندگی سهراب حسینی و کارگردانی محمد حاتمی با مدت زمان ۷۰ دقیقه، قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان و ساعت اجرای ۱۹:۳۰ شده است. در این نمایش محمد حاتمی و صدف محسنی به عنوان دو بازیگر نمایش حضور دارند. نمایش «شبیه خون» ۲۱ شهریورماه آخرین اجرای خود را تجربه خواهد کرد.
در تالار سایه از روز جمعه (سوم شهریور) دو نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی وکارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفتند.
نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه قیمت بلیت ۱۰۰ هزارتومان و بازی مجید شکری،‌ مرتضی دلداده، سارا رضایی، بنیامین صیادی‌نیا و مریم معصومی‌نژاد نیز از ۳ شهریورماه روی صحنه است.
نمایش دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت ۲۰ و مدت زمان ۹۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۱۰ هزارتومان از سوم شهریور شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی،‌ امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند.
کارگاه نمایش، از ۲۶ شهریور میزبان نمایش «تفنگ‌های کارار» به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی و سالن قشقایی از ۲۷ شهریور پذیرای دوباره نمایش «هیدن» به کارگردانی کوروش شاهونه خواهد بود.

تعداد بازدید : 336

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی