با حضور چهره‌های نمایش ایران در فرهنگسرای نیاوران؛ نمایش «2424» در اجرای اول به پری صابری تقدیم شد

1403/03/22
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-455628862417664

مراسم افتتاحيه نمايش «2424» به نويسندگي و کارگرداني«زري اماد» و تهيه کنندگي «فرهاد قائميان» با حضور تعدادي از هنرمندان شناخته شده تئاتر، سينما و تلويزيون در سالن خليج فارس فرهنگسراي نياوران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، در آیین افتتاحیه که شامگاه یکشنبه بیستم خرداد با حضور جمعی از هنرمندان شناخته شده تئاتر، سینما، تلویزیون و عرصه دوبله از جمله، محمدحسین لطیفی،حسین مسافرآستانه، تورج نصر، فرهاد قائمیان،  عیلرضا باشکندی، علی همت مومیوند، فریبا رمضانپوردرسالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد، اجرای اول این نمایش به بانوی هنرمند ماندگار ایران «پری صابری»تقدیم شد.
محمدحسین لطیفی،  کارگردان سینما در ابتدای مراسم گفت: تئاتر نور چشم هنرها است و ما در سینما نیز باید حواسمان به تئاتر کشورمان باشد. در این چارچوب حمایت شما مخاطبان فهمیم تئاترهم بسیار ارزنده و امیدوار کننده است .تورج نصربازیگر و دوبلور پیشکسوت کشورمان هم در این برنامه بیان کرد: این مایه دلگرمی و افتخار من است که در اولین اجرای نمایش «2424» حضور دارم و امیدوارم از دیدن این نمایش لذت  ببرید.
حسین مسافرآستانه کارگردان تئاتر نیز ضمن قدردانی از گروه اجرایی این نمایش «2424» گفت: این نمایشنامه اثری سخت و دشوار است ولی یقین دارم که اثری شایسته برای مخاطبان ارجمندی چون شما خواهد بود. من براین باورم فعالیت در تئاتر طی این روزگار سخت‌تر از همه‌ اوقات دیگر است. البته به طور کلی شغل تئاتر،حرفه‌ سخت و پیچیده‌ای است که در این روزگار بسیار سخت‌تر است.
 فرهاد قائمیان تهیه کننده نمایش «2424» هم درادامه این مراسم توضیح داد: با اقدامات و تلاش‌های ارزشمندی که برای بازسازی مجموعه فرهنگسرای نیاوران صورت گرفته است، چراغ تئاتر و رویدادهای هنری  «فرهنگسرای نیاوران» دوباره روشن شده و امیدواریم به لطف شما تماشاگران فهیم و حمایت صندوق اعتباری هنر به عنوان متولی این مجموعه ارزشمند،  شاهد اجراهای درخشانی از هنرمندان در این مجموعه باشیم.
قائمیان ادامه داد: تصمیم گروه نمایش «2424» بر این شده است که هر شب اجرای نمایش را به یکی از بانوان هنرمند سرزمینم تقدیم کند . برهمین اساس در آیین افتتاحیه، تصمیم گرفتیم با افتخار نخستین شب اجرای این نمایش را به بانو پری صابری کارگردان شاخص تئاترکشورمان تقدیم کنیم.
زری اماد نویسنده و کارگردان این نمایش پس از پایان اولین اجرای این نمایش ضمن قدردانی از حضور پرتعداد مخاطبان در این نمایش از هنرمندان حاضر در مراسم، مدیریت صندوق اعتباری و فرهنگسرای نیاوران قدردانی کرد و گفت: بی شک بدون پشتیبانی و حمایت‌های بی‌محابای ایشان و صندوق حضور این اثر بر روی صحنه میسر و ممکن نبود. یک گروه تئاتر ۹ ماه تمرین و تلاش را در پیش می‌گیرد تا نمایشی لایق چشمان شما خلق کند . ما بی‌شک نیازمند حمایت شما هستیم تا بر صحنه هویت یابیم و تلاش کنیم تا در فرهنگسرای نیاوران میزبان مخاطبان بیشتری باشیم.تعداد بازدید : 321

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی