هنرمندان نیاز به دیده شدن دارند/ قدردانی هنرمندان زنجانی از صندوق اعتباری هنر

1402/08/15
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-898339001136000

هنرمند نامدار عرصه موسيقي، تئاتر و سينما، برگزاري مراسم تجليل و تکريم هنرمندان نامدار و پيشکسوت استان زنجان از سوي صندوق عتباري هنر را حرکتي در راستاي ارج نهادن به يک عمر فعاليت هنري هنرمندان عنوان کرد و گفت: هنرمندان نياز به ديده شدن و حمايت هميشگي از سوي نهادهاي فرهنگي و هنري به ويژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و صندوق اعتباري هنر دارند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، استاد علی اکبر اصانلو در حاشیه آئین تجلیل از نامداران و میلاد مفاخر استان زنجان که در سالن امام خمینی (ره) فرهنگسرای زنجان برگزار شد، با قدردانی از زحمات و تلاش های صندوق اعتباری هنر، تاکید کرد: اینگونه برنامه های تکریم و تجلیل نه تنها موجب دلگرمی بلکه باعث تشویق و ترغیب هنرمندان برای ادامه راه، کار و فعالیت آنها خواهد شد.


این هنرمند نامدار عرصه سینما و تلویزیون استان زنجان همچنین، با تأکید براینکه هنرمندان نیاز به دیده شدن و حمایت و توجه همیشگی دارند، اظهار داشت: چه بسا مسائل مالی اینگونه مراسم ها آنچنان که باید و شاید خیلی تأثیر روی هنرمندان نداشته باشد همین مراسم تجلیل و قدردانی و دیده شدن حضوری در افزایش روحیه هنرمندان موثر خواهد بود.
استاد اصانلو در بخش دیگری از سخنان خود در توصیه ای به جوانان تأکید کرد: هر منطقه ای از کشور  فرهنگ خاص خود را دارد از این رو جوانان باید با گرایش به رشته ها و کارهای هنری، در اشاعه، معرفی و تبیین فرهنگ منطقه خود به همگان تلاش کنند.


صندوق اعتباری هنر و نکوداشت و میلاد مفاخر استان ها در دولت مردمی
  سومين آئين نکوداشت هنرمندان نامدار ذيل سفر "هفت بحر هنر" با محوريت و مقصد استان زنجان همراه با برگزاري طرح ميلاد مفاخر، گراميداشت جمعي از اهالي فرهنگ و هنر اين خطه از کشور، با همت و حضور مسئولان صندوق اعتباري هنر و جمعي از مديران استان  سه شنبه - ۲ آبان  ۱۴۰۲- در تالار هنري فرهنگسراي امام خميني(ره) زنجان برگزار شد. 
در این مراسم با حضور آیت الله علی خاتمی امام جمعه زنجان، سید مجید پوراحمدی مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، ابوالفضل رفیعی معاون سیاسی استانداری زنجان، علیرضا فیروزفر، شهردار زنجان،حمدالله حسنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان و استاد اسماعیل آذر، ۲۰ هنرمند نامدار و پیشکسوت استان زنجان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شدند.
 سال گذشته نیز سفر "هفت بحر هنر" با حضور مسئولان صندوق اعتباری هنر و جمعی از هنرمندان عرصه های مختلف کشور و مدیران شهر خوانسار، در آئینی با شکوه نکوداشت چهره ماندگار خوشنویسی ایران استاد یدالله کابلی خوانساری با عنوان «سماع در سماع» خردادماه ۱۴۰۱ ، در فرهنگسرای خانواده شهر خوانسار برگزار شد.  دومین مراسم و برنامه نکوداشت هنرمندان نامدار و پیشکسوت نیز به همت صندوق اعتباری هنر، ذیل سفر هفت بحر هنر ، سال جاری در استان گیلان برگزار شد.
براساس افق های ترسیم شده و برنامه ریزی انجام گرفته، صندوق اعتباری هنردر نظر دارد  تا پایان سال جاری در چند استان دیگر کشور نیز آئین نکوداشت هنرمندان نامدار همراه با طرح میلاد را در دولت مردمی برگزار نماید.


تعداد بازدید : 283

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی