هنرمند خوشنويس تأکید کرد: صندوق هنر وعده رونق اقتصاد هنر را عملی کرد/ نمایشگاه قاب هنر تداوم داشته باشد

1402/10/27
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-960280969845504

بانوي هنرمند خوشنويس کشور، ضمن ستودن اقدام صندوق اعتباري هنر در رونمايي و برپايي نمايشگاه " قاب هنر" ، تأکيد کرد: براين باورم که برپايي اينگونه رويدادهاي هنري علاوه بر معرفي هنرمندان کمتر ديده شده، باعث ايجاد انگيزه براي ادامه فعاليت هنري آنها و از طرفي نيز کمک شايان به رونق اقتصاد هنر کشور خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، الهه خاتمی با اشاره به بازدید از آثار به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه " قاب هنر" در محل فرهنگسرای نیاوران، گفت: خوشحالم که سطح کارها و آثار ارائه شده بالاتر از حد انتظار و قابل قبول هستند .
این مدرس خوشنويسي تصریح کرد: آنچه حائز اهمیت است اقدام شایسته صندوق اعتباری هنر در معرفی و حمایت از هنرمندان کمتر دیده شده است که در روزگار ما این مسئله اهمیت زیادی دارد.
بانوي هنرمند خوشنويس خط نستعليق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه سال‌هاست در صحبت های مسئولان بیان می کنند و فعالان فرهنگی و هنری کشور بحث اقتصاد هنر مطرح شده بود اما واقعیت امر این بوده که به صورت عملی ما حرکت جدی در جهت حمایت از هنرمندان مشاهده نکرده بودیم اما از سوی صندوق اعتباری هنر شاهد توجه و اهتمام به رونق اقتصاد هنر و حمایت از هنرمندان هستیم.
خاتمی در ادامه با اشاره به گشایش نخستین نمایشگاه آثار هنری هنرمندان با عنوان " قاب هنر"  برای تداوم اینگونه نمایشگاه ها ابراز امیدواری کرد و افزود: این اقدام زمینه ای برای ایجاد انگیزه برای هنرمندانی است که در روزگار کنونی تنها به کار خودشان متکی هستند و حتماً نیاز است که مورد حمایت قرار گیرند تا بهتر بتوانند به فعالیت هنری خود بپردازند.
در این نمایشگاه که ۳۲ اثر از هنرمندان به نمایش گذاشته شده است تا پایان دی ماه سال جاری در محل گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران همه روزه پذیرای علاقه مندان، دوستداران هنر و بازدید کنندگان در این مجموعه است.


تعداد بازدید : 237

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی