عیادت مدیرعامل صندوق هنر از جانباز انقلاب و دفاع مقدس / خاطرات جانباز علی دوستی کتاب می شود

1402/10/30
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-963120848751232

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر در ادامه سفر به استان خراسان جنوبي ، با حضور در منزل  علي دوستي گازار، به عيادت اين مبارز انقلابي و جانباز شيميايي سالهاي دفاع مقدس در بيرجند رفت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام گرم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دیدار و حضور در محضر این مبارز انقلاب اسلامی و جانباز دفاع مقدس را افتخار و سعادتی بزرگ برای خود دانست.
رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر با اشاره به گذران دوران مبارزاتی پیش و پس از انقلاب اسلامی و حضور در دوران دفاع مقدس آقای علی دوستی، تصریح کرد: بدون تردید شما از ذخائر این استان و کشور هستید و نقش بسیار موثر و برجسته ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشته و همواره در دوران دفاع مقدس نیز نقش آفرین بوده اید و نقشی که  در وظیفه خود آفریدید به نوع خودش یک انقلاب کوچک ذیل انقلاب ۵۷ به شمار می رود.
وی در ادامه شجاعت، گذشت، ایثار، فداکاری، وفای به عهد و ... را از ویژگی های بارز این جانباز دفاع مقدس برشمرد و با اشاره به فعالیت های وی قبل و پس از انقلاب، از آمادگی صندوق هنر برای چاپ خاطرات این جانباز دفاع مقدس خبر داد.
مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در خاتمه برای ایشان شفای عاجل از خداوند متعال مسئلت کرد.
در ادامه این دیدار جانباز علی دوستی گازار نیز ضمن قدردانی از حضور مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در منزلش را قوت قلبی برای خود دانست و ضمن سلام گرم و صمیمی متقابل خدمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به بیان خاطراتی از دوران انقلاب و  نحوه نائل شدن به درجه جانبازی بعد از انقلاب و دوران دفاع مقدس پرداخت.
 جانباز علی دوستی فرزند محمد در روستای گازار شهرستان بیرجند در تاریخ 1332متولد شد و یکی از انقلابیون مبارز استان خراسان جنوبی به شمار می رود.
وی با گذاران دوران سخت در زندگی اش، و فعالیت در دوران قبل و پس از انقلاب اسلامی ، درطول دوران دفاع مقدس به درجه جانبازی نایل شد.
ششمین آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر ذيل سفر "هفت بحر هنر" با محوريت و مقصد استان خراسان جنوبی، با حضور مدیرعامل صندوق اعتباری، جمعي از مديران استانی و اصحاب فرهنگ و هنر در سالن همایش های فرهنگسراي شهرداری بیرجند برگزار مي شود. 
در این مراسم که عصر امروز - شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش های فرهنگسراي شهرداری بیرجند برگزار می شود، قرار است از ۱۵ هنرمند نامدار و پیشکسوت در رشته های موسیقی، تئاتر، نویسندگی، فعال قرآنی و ...  تجلیل شود.


تعداد بازدید : 167

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی