توسعه سامانه‌های صندوق اعتباری هنر در راستای تحقق مدل سازمان بدون کاغذ/ رسیدگی به پرونده تسهیلات اعضا در کوتاه‌ترین زمان

1402/11/16
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-976660289727488

مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر از تلاش براي تکميل و توسعه سامانه‌هاي داخلي اين صندوق ، براي تحقق مدل سازمان بدون کاغذ خبر داد و گفت: ثبت نام بيمه درمان تکميلي اعضا اين صندوق در سراسر کشور بصورت برخط از طريق پيام رسان و سايت اين مجموعه انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر،" امیر رسولی" با اشاره به اینکه  امروز سامانه اطلاعات یکپارچه هنر (سایه) زیر ساخت اصلی ارائه خدمات در تمامی سطوح کارشناسی و مدیریتی صندوق هنر می باشد، گفت: تلاش ما بر این است تا با تکمیل  چرخه مکانیزه نمودن فرایندهای داخلی صندوق، مدل سازمان بدون کاغذ را تا حد امکان محقق نمائیم. 
ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اعضا بصورت کاملا برخط 
مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري درادامه با بیان اینکه درخواست بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی دوره 1402-1403 بصورت کاملا بر خط انجام گرفت ، اظهار داشت: در خصوص درخواست معرفی نامه برقراری بیمه تامین اجتماعی هم در حال حاضر این امکان از طریق مراجعه به برنامه کاربردی صندوق هنر وجود دارد از این رو در تلاش هستیم در تعامل با سازمان تأمین اجتماعی این فرایند را نیز کاملا بر خط نمائیم.
رسیدگی به پرونده تسهیلات اعضا در کوتاه‌ترین زمان 
رسولی با اشاره به اینکه سامانه مدیریت تسهیلات صندوق اعتباری هنر از ابتدای آذر ماه 1402 به کار گرفته شده است، اظهار داشت: از طریق این سامانه، فرایند رسیدگی به پرونده تسهیلات درخواستی اعضای محترم صندوق بصورت سیستمی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
ثبت و رسیدگی به بیش از دوهزارو 500 پرونده در سامانه مدیریت تسهیلات
مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر ادامه داد: از ابتدای راه اندازی این سامانه بیش از دوهزارو 500 پرونده ثبت و در حال رسیدگی می باشد.
به گفته وی، با تکمیل این سامانه یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط صندوق اعتباری هنر با سرعت و دقت بیشتر قابل ارائه خواهد بود.
ارائه اخبار و اقدامات صندوق بدون واسطه به اعضا
مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر در عین حال تصریح کرد: راه اندازی برنامه کاربردی صندوق اعتباری هنر نقطه عطفی در توسعه فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر به‌شمار می رود از این رو مدت ها بود که نیاز به یک برنامه کاربردی و در دسترس جهت ارتباط صندوق با اعضا احساس می شد.
رسولی گفت: با راه اندازی این برنامه کاربردی، اخبار و اقدامات صندوق بدون واسطه به مخاطبان منتقل و همچنین خدمات صندوق به آسانی در دسترس اعضاء قرار می گیرد. 
وی گواه این مدعی را ثبت نام بیش از 62 درصد از متقاضیان در طرح های بیمه درمان تکمیلی امسال از طریق برنامه کاربردی صندوق هنر عنوان کرد.
ارائه خدمات در سطح ملی با هدف توسعه اقتصاد هنر
مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر در بخش دیگری از سخنان خود ،گام دوم توسعه فناوری اطلاعات در صندوق اعتباری هنر را پس از اقدامات انجام شده، برنامه ریزی به منظور ارائه خدمات در سطح ملی همسو با توسعه اقتصاد هنر و حمایت فناورانه از کسب و کارهای این حوزه توسط این صندوق عنوان کرد که به زودی مطالب و اقدامات مربوطه در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد. 
شکل گیری خلاقیت با تلاقی هنر و فناوری
رسولی با تأکید براینکه، معتقدیم با تلاقی هنر و فناوری خلاقیت شکل می گیرد و این مهم از مسیر توسعه اقتصاد هنر می تواند گام مهمی در توسعه فرهنگ و هنر کشور بردارد، ابراز امیدواری کرد: با ایجاد زیر ساخت های لازم، ضمن استمرار فعالیت ها و غنیمت شمردن فرصت خدمتگزاری، بتوانیم بیش از پیش رضایتمندی اصحاب فرهنگ، هنر،رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسرکشور را فراهم کرده و مجموعه ای پیشرو در ارائه خدمات و تسهیلات به قشر فرهیخته فرهنگ و هنر در کشور را رقم بزنیم.


تعداد بازدید : 3288

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی