اجرای دستور ویژه وزیر فرهنگ برای حمایت از هنرمندان شهرهای سیل زده سیستان و بلوچستان طی دو روز آینده

1402/12/20
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-1.00608416014815

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به همدلي و همراهي صندوق اعتباري هنر در همبستگي ملي براي کمک رساني به آسيب ديدگان سيل اخير در برخي نقاط استان سيستان و بلوچستان،  از دستور ويژه وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و توجه و اهتمام ويژه اين صندوق مبني برحمايت از هنرمندان سيل زده استان سيستان و بلوچستان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی با اشاره به حمایت همه جانبه صندوق اعتباری هنر از اهالی فرهنگ و هنر به ویژه در ایام وقوع مشکلات، بیماری و آسیب از وقایع طبیعی و... تصریح کرد: با عنایت به تأکید محمد مهدی اسماعیلی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی دو روز آینده، کمک هزینه معیشتی توسط صندوق هنر به حساب هنرکارت هنرمندان عضو صندوق در شهرهای سیل زده در استان سیستان و بلوچستان واریز خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر همچنین به وظیفه ذاتی و رسالت خطیر صندوق اعتباری هنر درخصوص همدلی، همراهی و حمایت از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، تأکید کرد: صندوق اعتباری هنر همگام با دیگر دستگاه‌های اجرایی و امدادرسان کشور، وظیفه خود می داند که از هیچ کمک و مساعدتی به هنرمندان آسیب دیده از سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان دریغ نکرده و همواره به عنوان حامی در کنار هنرمندان عزیز این استان باشد.
پوراحمدی در عین حال گفت: بدون تردید خدمت رسانی، حمایت و ارائه تسهیلات به هنرمندان همواره جزو دستور کار جدی صندوق اعتباری هنر بوده و درمواقع ضروری ، اضطراری و نیاز در اولویت امور جاری این مجموعه قرار می گیرد.


تعداد بازدید : 258

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی