وزیر فرهنگ در دیدار رئیس‌جمهور با مدیران مسئول رسانه‌ها: رشد 200 درصدی عضویت خبرنگاران در صندوق هنر

1402/12/24
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-379637873660032

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در ديدار رئيس جمهور با وزير فرهنگ و مديران مسئول رسانه‌ها گفت: ما در جامعه رسانه‌اي در موضوعات اصلي و مهم بين بخش‌هاي مختلف اين جامعه متنوع، وحدت و همبستگي بالايي را شاهد هستيم.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی با تاکید بر این نکته افزود: در طول ماه‌های اخیر موضوع غزه، همه اهالی رسانه پای کار آمدند و در جلسات متعدد در تولید محتوا انصافا همه رسانه‌های ایرانی با همه قوت پای این کار آمدند.
اسماعیلی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز تصریح کرد: باوجود اختلاف سلیقه‌هایی که طبیعی هم هست، در اصل انتخابات همه رسانه‌های ما متفق بودند چرا که برای منافع ملی همه دست به دست هم باید بدهند.
وزیر فرهنگ ادامه داد: در جلسه باشکوهی که در انتخابات تالار وحدت برگزار شد اصحاب رسانه حاضر شدند و یک همبستگی بالای ملی را به نمایش گذاشتند.
وی افزود: امسال بعد از چندسال تعطیلی نمایشگاه رسانه‌های ایران را در آستانه انتخابات برگزار کردیم که فوق‌العاده مهم بود و فضای پرنشاطی را بین اهالی رسانه ایجاد کرد.
وزیر فرهنگ اظهار ادامه داد:  توجه دولت و اهتمام و دستور رئیس جمهور برای حمایت از جریان رسانه‌ای مورد تاکید بود و به‌رغم همه مشکلات تلاش کردیم که بتوانیم بخشی از این مشکلات را حل کنیم.
اسماعیلی ادامه داد: در برنامه‌های پشتیبانی که مجموعه صندوق اعتباری هنر  برنامه‌های پشتیبانی بسیاری دارد و این صندوق متعلق به رسانه هم است و حدود ۲۰۰ درصد رشد خبرنگاران عضو را در این صندوق داشتیم و برنامه‌های حمایتی در حوزه مسکن را از تابستان گذشته شروع کردیم و امیدواریم این اقدام بخش مهمی از توقع روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه را برآورده کند.
وی گفت: امیدواریم دولت با اهتمام و مدیریت شخص رئیس‌جمهور بتواند در همین دوره چهارساله دولت سیزدهم بخش عمده‌ای از مسائل به جا مانده و مشکلات را حل‌و‌فصل کند.

تعداد بازدید : 157

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی