نشست مديرعامل صندوق اعتباري هنر با مديرعامل و اعضاي هيئت مديره خانه مطبوعات و رسانه هاي کشور

1400/07/04
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-wq119797124

نشست هم انديشي مديرعامل صندوق اعتباري هنر با مديرعامل، رئيس و اعضاي هيئت مديره خانه مطبوعات امروز يکشنبه 4 مهرماه در محل صندوق اعتباري هنر برگزار شد.

در اين نشست که با حضور سيد مجيد پوراحمدي مشاور وزير و مديرعامل صندوق اعتباري هنر، ساسان شيخي رئيس هيئت مديره، مازيار هوشمند مديرعامل و اعضاي هيئت مديره خانه مطبوعات برگزار شد، در خصوص همکاري هاي مشترک ميان خانه مطبوعات و صندوق اعتباري هنر و نيز حمايت از فعاليت هاي صنفي بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مديرعامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به وظيفه ذاتي صندوق در حمايت از فعالان فرهنگي و هنري کشور گفت: نگاه ما در جهت حمايت از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در همه بخش ها، ارتقاي کيفيت خدمات، توسعه و توزيع منطقي و عادلانه‌ي منابع و ساماندهي زيرساخت هاي اقتصاد فرهنگ و هنر متمرکز شده است.

پور احمدي در ادامه افزود: در جهت خدمات دهي هرچه بيشتر به خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور، تعامل با صنوف فرهنگي و هنري و برگزاري نشست هاي تخصصي با نخبگان فرهنگي و هنري در دستور کار برنامه هاي ما قرار دارد.

نمايندگان خانه مطبوعات در ديدار با مدير‌عامل صندوق اعتباري هنر به بيان مطالبات خود پرداختند. رئيس هيئت مديره صندوق اعتباري هنر در اين نشست درخصوص تحقق مطالبات، قول پيگيري داد.


تعداد بازدید : 393

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی