دیدار صمیمی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با جمعی از اهالی موسیقی کشور

1400/10/21
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-324431800294400

 وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در ديدار با جمعي از خوانندگان و تهيه‌کنندگان موسيقي کشور درفضايي صميمي از نزديک پاي صحبت اين قشر از هنرمندان عرصه موسيقي نشست.

ایرنا: محمد مهدی اسماعیلی در این دیدار صمیمانه که ظهر دوشنبه(۲۰ دی‌ماه) در سالن اجتماعات وزارت‌خانه برگزار شد، پس از شنیدن دغدغه‌ها و پیشنهادات مطرح شده از سوی تمامی حاضرین در این جلسه، برگزاری این نشست را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مهمترین دستاورد این نشست شنیدن مسائل و مشکلات این قشر هنری بدون واسطه و به صورت مستقیم از زبان هنرمندان این بخش است.
اسماعیلی در ادامه با اشاره به اینکه در سفرهای استانی برای شنیدن مسائل و دغدغه‌های هنرمندان به دورترین روستاهای کشور سفر می‌کند، افزود: من به واسطه مسئولیتی که بر عهده‌ام گذاشته شده حتما باید گوش شنوای مشکلات و دغدغه‌های شما باشم و حرف‌های‌تان را راحت‌تر و بدون واسطه بشنوم.
وی درپایان اظهار امیدواری کرد که برگزاری این جلسات ادامه یابد.
 در این دیدار سالار عقیلی، محمد علیزاده، بابک جهانبخش، اشوان، محسن ابراهیم‌زاده، مهدی دارابی، رضا بهرام، علی رهبری، گرشا رضایی، مهدی احمدوند و هادی زینتی خوانندگان حاضر در این جلسه بودند.
همچنین محمد حسین توتونچیان، محمد حاتم‌پور، مهدی کرد، مجید عبدی، مجتبی امینی و حامد کولیوند از قشر تهیه‌کنندگان و آرین بهاری به عنوان تنظیم‌کننده در این جلسه حاضر بودند.

تعداد بازدید : 157

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی