بخش بین‌الملل به نمایشگاه کتاب فراخوانده شدند

1401/10/19
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-638123890226432

ناشران، مؤسسات فرهنگي، نهادها، انجمن‌ها، تشکل‌هاي نشر، آژانس‌هاي ادبي و ديگر فعالان فرهنگي حوزه بين‌الملل مي‌توانند در بخش بين‌الملل «سي‌وچهارمين دوره نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران» ثبت‌نام کنند.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، ستاد برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ناشران، مؤسسات فرهنگی، نهادها، انجمن‌ها، تشکل‌های نشر، آژانس‌های ادبی و دیگر فعالان فرهنگی حوزه بین‌الملل دعوت می‌کند از امروز (نوزدهم دی ماه ۱۴۰۱) تا حداکثر (پانزدهم اسفندماه ۱۴۰۱) با مراجعه به پایگاه اینترنتی ketab.ir شرایط و ضوابط حضور در بخش بین‌الملل «سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» را مطالعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
بخش بین‌الملل «سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» به‌منظور شناساندن بهتر ظرفیت‌های صنعت نشر جمهوری اسلامی ایران، گسترش مراودات فرهنگی در عرصه بین‌الملل، زمینه‌سازی برای برقراری ارتباطات حرفه‌ای بین ناشران ایرانی و خارجی و بررسی مشکلات و راهکارهای توسعه نشر بین‌الملل از ناشران برپا می‌شود. 
بخش بین‌المللی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محلی برای تعاملات بین‌المللی بین کشورها و ظرفیتی برای حوزه نشر کشور است لذا سفارتخانه‌های خارجی نیز می‌توانند طی تماس با ستاد دبیرخانه این نمایشگاه  از شرایط حضور کشورهای خود مطلع و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
پیش‌تر ثبت‌نام ناشران خارجی برای حضور در این دوره از نمایشگاه کتاب، از ۱۹ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

تعداد بازدید : 289

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی