گروه «لیان» در تالار وحدت به صحنه می‌رود

1401/11/30
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-673489521376768

کنسرت گروه «ليان» چهارشنبه دهم اسفندماه در تالار وحدت برگزار مي‌شود. در اين اجرا قطعاتي از موسيقي بوشهر اجرا مي‌شود.

اجرای زنده گروه بوشهری «لیان» در شرایطی دهم اسفند در تالار وحدت روی صحنه می‌رود که این بار قرار است گونه‌های دیگری از موسیقی بوشهر اجرا شوند. 
محسن شریفیان درباره جدیدترین اجرای زنده خود وگروهش به خوانندگی «آکا صفوی»، معتقد است: موضوعی که برای ما در گروه لیان در این شرایط اهمیت بالایی دارد این است که بتوانیم فاصله خود و مخاطبان‌مان را حفظ کنیم. چون معتقدیم اگر برای یک مدت طولانی از مخاطبان‌مان دور باشیم و هنرمان را با فاصله زیاد عرضه کنیم، متضرر خواهیم شد. موسیقی و هنر و البته احساسی که ما داریم، کالا، ملک یا دلار نیست که به مرور به ارزش آن افزوده شود و قیمت آن افزایش پیدا کند. طولانی‌تر شدن فاصله ما با مخاطبان‌مان باعث از بین رفتن روح هنری ما می‌شود و این نه برای ما خوب است و نه برای مخاطبینی که با این سبک از موسیقی بوشهری حال‌شان خوب می‌شود. 
شریفیان معتقد است: انسان‌ها در هر شرایط و اوضاعی به موسیقی احتیاج دارند؛ از تولد تا مرگ، از بزم تا رزم، هر شیرزن یا دلیرمردی. از شادی تا غم و… بنابراین موسیقی همیشه کارکرد خود را دارد و نباید به هر دلیلی موسیقی را از مخاطب دریغ کنیم. ما برای نگه داشتن موسیقی در این خاک بعضا با چنگ و دندان جنگیده‌ایم. برای بقا و گسترش جغرافیای موسیقی.
این نوازنده ساز «نی‌انبان» می‌افزاید: ممنوعیت‌های زیادی را تجربه کرده‌ایم تا بتوانیم در کنار مخاطبان‌مان باشیم و بمانیم. جنگیده‌ایم تا موسیقی باشد و بماند. به خاطر همین برای ما مهم است که این فاصله بین ما و مخاطب به شکلی نشود که به از بین رفتن موسیقی و اهداف ما ختم شود.
سرپرست گروه لیان درباره ماهیت آثاری که قرار است در این کنسرت اجرا شوند نیز می‌گوید: تمرکز ما در این کنسرت ارائه گونه‌های دیگری از موسیقی بوشهر خواهد بود که تا روز برنامه تمرکز ما تمرین روی اجرایی با کیفیت بالا و که بتوانیم شبی ویژه را برای مخاطبین‌مان بسازیم.
مرتضی پالیزدان، محمود بردک نیا، حمید اکبری، حمزه مقدم، محمدرضا مقدم، محسن قدرتی، حسین کاوه خو، فرزاد خسروی و لیانا شریفیان اعضای گروه لیان در این کنسرت به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی هستند. 
گفتنی‌ست کنسرت گروه لیان به همت شرکت «کامیاب بهاران» و تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس از دهم اسفند در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

تعداد بازدید : 635

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی