اخبار صندوق


image

پرداخت 79 میلیارد تومان خسارت بیمه درمان تکمیلی به بیمه شدگان صندوق هنر

در اجراي قرارداد 1402-1403 بيمه درمان تکميلي صندوق اعتباري هنر با شرکت بيمه دانا، تاکنون بيش از 190 هزار پرونده رسيدگي و بيش 79 ميليارد تومان خسارت بيمارستاني، پاراکلينيکي و دندانپزشکي به بيمه شدگان صندوق اعتباري هنر پرداخت شده است.

1403/02/29 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل شرکت مسیر اقتصاد هنر: شتاب دهی، هدایت و تسهیل گری گام جدی صندوق هنر در رونق و تقویت اقتصاد هنر است

مدير عامل شرکت  مسير اقتصاد هنر، وقفه بين آموزش‌هاي هنري و بازار را يک فاصله رها ‌شده ميان هنرمندان دانست و تأکيد کرد: کم کردن اين فاصله براي پيش بُرد مسائل مرتبط با کسب و کار هنري همراه با شتاب دهي، هدايت و تسهيل گري از گام هاي جدي صندوق هنر در تقويت و تحول اقتصاد هنر به شمار مي رود که اين شرکت بدين منظور راه اندازي شده است.

1403/02/25 کارشناس روابط عمومی
image

مدیر عامل صندوق اعتباری: رویداد اردیبهشت هنر ازنا در شورای فرهنگ عمومی استان مصوب تا دائمی شود/ پیشنهاد برگزاری روز فرهنگی ازنا در فرهنگسرای نیاوران

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر برگزاري رويداد "ارديبهشت هنر ازنا" را کار بسيار ارزشمندي براي تجليل از فعالان فرهنگ و هنر اين شهرستان عنوان و پيشنهاد کرد تا اين موضوع در شوراي فرهنگ عمومي استان مطرح و با مصوب شدن آن ، اين رويداد بصورت دائمي همه ساله با شکوه در همين شهرستان برگزار شود.

1403/02/24 کارشناس روابط عمومی
image

حضور پررنگ هنرمندان ایرانی در نمایشگاه بین المللی هنر دبی

مديرعامل صندوق اعتباري هنر  در حاشيه بازديد از نمايشگاه هنر جهاني دبي گفت: يکي از اهداف صندوق اعتباري هنر در دولت مردمي، معرفي آثار هنرمندان ايراني و حمايت از حضور آنها در رويدادهاي بين المللي است.

1403/02/16 کارشناس روابط عمومی
image

فراخوان چهارمین گروه هنرمندان واجد شرایط مسکن هنرمندان ساکن استان تهران/ ارسال پیامک به واجدان شرایط

در راستاي کمک به تأمين مسکن اصحاب فرهنگ و هنر، صندوق اعتباري هنر در چهارمين مرحله طي فراخواني از 135 هنرمند واجد شرايط متقاضي مسکن هنرمندان براي ارائه مدارک دعوت کرد. 

1403/02/09 کارشناس روابط عمومی
image

چهره‌ ماندگار هنرکشور: جاذبه تماشا و درک نمایشگاه آثار قرآنی «روایت باران» هفته ها زمان نیازدارد

استاد پيشکسوت خط و خوشنويسي ايران، برپايي نمايشگاه تخصصي هنرهاي قرآني «روايت باران» را مملو از خلق ايده هاي نو توسط اساتيد خط و خوشنويسي کشور دانست و تأکيد کرد:  تک تک آثار به نمايش درآمده در فرهنگسراي نياوران، سرشار از جاذبه و ارزش است و علاقه مندان و مخاطبان نه تنها يک‌روز بلکه بايد هفته ها وقت صرف ديدن اين رويداد بزرگ قرآني کنند. 

1403/02/08 کارشناس روابط عمومی
image

بیمه اصحاب فرهنگ و هنر از خدمات اصلی صندوق اعتباری هنر است/ بهره مندی 61 هزار نفر از اصحاب فرهنگ و هنر از خدمات بیمه تأمین اجتماعی

مديرعامل صندوق اعتباري هنر از معرفي 61 هزار نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه به سازمان تأمين اجتماعي خبر داد و گفت: بنا داريم تا تمامي هنرمندان فاقد بيمه بتوانند به سهولت از مزاياي بيمه تأمين اجتماعي برخوردار شوند. 

1403/02/03 کارشناس روابط عمومی
image

نمایشگاه تخصصی هنرهای قرآنی، «روایت باران» در فرهنگسرای نیاوران گشایش یافت

نمايشگاه تخصصي هنرهاي قرآني تحت عنوان «روايت باران» با حضور مشاور وزير فرهنگ و مديرعامل صندوق اعتباري هنر و جمعي از هنرمندان برجسته و پيشکسوت عرصه خوشنويسي کشور و با هدف دفاع از ساحت قرآن کريم با زبان هنر در محل گالري فرهنگسراي نياوران گشايش يافت.

1403/01/31 کارشناس روابط عمومی
image

نمایشگاه تخصصی هنرهای قرآنی، «روایت باران» در فرهنگسرای نیاوران گشایش یافت

آيين گشايش نمايشگاه تخصصي هنرهاي قرآني، «روايت باران» عصر جمعه 31 فروردين ماه در فرهنگسراي نياوران برگزار شد.
محمد مهدي اسماعيلي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ، محمود اسلامي معاون توسعه مديريت و منابع  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، سيد مجيد پوراحمدي مشاور وزير فرهنگ و مديرعامل صندوق اعتباري هنر، جمعي از هنرمندان و مسئولان فرهنگي از بخش هاي مختلف نمايشگاه روايت باران بازديد کردند.

1403/01/31 کارشناس روابط عمومی
image

نمایشگاه تخصصی هنرهای قرآنی، «روایت باران» برگزار می شود/ دفاع از ساحت قرآن کریم با زبان هنر

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر از برگزاري نمايشگاه تخصصي هنرهاي قرآني تحت عنوان «روايت باران» در فرهنگسراي نياوران خبر داد و گفت: اين رويداد بزرگ هنري با حضور هنرمندان برجسته و پيشکسوت عرصه خوشنويسي و  با هدف دفاع از ساحت قرآن کريم با زبان هنر برگزار خواهد شد. 

1403/01/29 کارشناس روابط عمومی
image

فرصت مهارت‌افزایی برای اهالی هنر و دارندگان هنرکارت: تخفیف 1 تا 9 میلیون به هنرکارتی‌ها برای ثبت‌نام در دوره‌های هنری و سینمایی

مديرعامل شرکت مهان انديشان آکام (مَ‌کارت) از شرکت‌هاي وابسته به صندوق اعتباري هنر، از امضاي تفاهم‌نامه با موسسه آموزش‌هاي هنري و سينمايي دارالفنون، يکي از اعضاي هنرکارت، در راستاي تخصيص تخفيفات ويژه به دارندگان «هنرکارت» براي شرکت در دوره‌هاي آموزشي اين موسسه خبر داد.  

1403/01/29 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد: اعضای صندوق اعتباری هنر از مرز 103 هزار نفر گذشت

مشاور وزير و مديرعامل صندوق اعتباري هنر از افزايش اعضاي اين صندوق به بيش از 103 هزار نفر خبر داد و گفت: خدمتگزاري به اصحاب فرهنگ و هنر در سرلوحه برنامه هاي صندوق قرار دارد.

1403/01/28 کارشناس روابط عمومی
image

پاسخگویی به 63 هزار تماس تلفنی در مرکز تماس و پشتیبانی صندوق اعتباری هنر

معاون اعضاء صندوق اعتباري هنر با اشاره به کاهش مدت زمان انتظار و سرعت پاسخگويي در مرکز تماس و پشتيباني صندوق هنر، گفت: در سال 1402 به بيش از 63 هزار تماس اصحاب فرهنگ و هنر پاسخ داده شده است.

1403/01/16 کارشناس روابط عمومی
image

هنرمند نقاشی‌خط: همکاری با پروژه قاب هنر انگیزه مضاعف به هنرمندان می دهد / صندوق هنر اتفاق بزرگی را رقم زد

هنرمند نقاشي‌خط ، اقدام صندوق اعتباري هنر و شرکت توسعه تجارت هنر پروانه را براي توليد، خلق اثر و ايجاد بستر عرضه و فروش آثار هنرمندان کشور را اتفاق بزرگي برشمرد وگفت: بدون ترديد اقداماتي که جنبه حمايتي دارند باعث ايجاد انگيزه و دلگرمي مضاعف در هنرمندان براي ادامه فعاليت آنها مي شود. 

1403/01/07 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی