اخبار صندوق


image

آغاز فعالیت میز خدمت صندوق اعتباری هنر در نمایشگاه رسانه‌های ایران

ميز خدمت صندوق اعتباري هنر با حضور  کارشناسان و مسئولان اين صندوق در حوزه هاي مختلف براي تبيين نحوه ارائه خدمات، تسهيلات،  راهنمايي و ارائه مشاوره به مخاطبان به ويژه اهالي رسانه و مطبوعات، با گشايش بيست و چهارمين نمايشگاه رسانه‌هاي ايران در مصلاي امام خميني (ره)،  ميزبان بازديدکنندگان خواهد بود.

1402/11/29 کارشناس روابط عمومی
image

تأکید صندوق اعتباری هنر بر توانمند سازی هنرمندان/ فرهنگ هدیه دادن آثار هنری را در جامعه نهادینه کنیم

مديرعامل شرکت توسعه تجارت پروانه، با اشاره به تغيير رويکرد صندوق اعتباري هنر در اين دوره از فعاليت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، از رويکرد حمايتي به توانمندسازي هنرمندان براي توليد، خلق اثر و ايجاد بستر عرضه و فروش آثار هنرمندان کشورمان در بازارهاي سنتي و مجازي، از اجراي طرح  قاب هنر با تأکيد و توجه بر فرهنگ رايج هديه دادن خبر داد.

1402/11/18 کارشناس روابط عمومی
image

توسعه سامانه‌های صندوق اعتباری هنر در راستای تحقق مدل سازمان بدون کاغذ/ رسیدگی به پرونده تسهیلات اعضا در کوتاه‌ترین زمان

مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر از تلاش براي تکميل و توسعه سامانه‌هاي داخلي اين صندوق ، براي تحقق مدل سازمان بدون کاغذ خبر داد و گفت: ثبت نام بيمه درمان تکميلي اعضا اين صندوق در سراسر کشور بصورت برخط از طريق پيام رسان و سايت اين مجموعه انجام گرفت.

1402/11/16 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر همگام و حامی چهل و دومین جشنواره فیلم فجر

همزمان با آغاز چهل و دومين جشنواره فيلم فجر و طليعه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، صندوق اعتباري هنر به عنوان حامي و پشتيبان اين رويداد بزرگ هنري و سينمايي، با هدف معرفي برنامه ها، خدمات ، دستاوردها و... خود در حمايت از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور با استقرار در سالن نمايش سازمان سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي طبق روال همه ساله ميزبان مدعوين در بزرگترين رويداد هنري و سينمايي کشور است.

1402/11/14 کارشناس روابط عمومی
image

ابوالفضل پورعرب نخستین سفیر مهر هنر صندوق اعتباری هنر شد

همزمان با برگزاري ششمين آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبي که با حضور بيش از دو هزار نفر از مردم اين ديار در فرهنگسراي بيرجند برگزار شد، ابوالفضل پورعرب به عنوان نخستين سفير مهر هنر صندوق اعتباري هنر معرفي و با حضور مسئولان حاضر در اين مراسم، اين نشان ويژه به ايشان اعطاء شد.

1402/11/01 کارشناس روابط عمومی
image

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر: استقبال پُر شور مردم از نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر، ما را به ادامه راه دلگرم می‌کند/ تجلیل از نامداران فرهنگ و هنر با اهدای تندیس و لوح تقدیر با امضای وزیر فرهنگ

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به حضور و استقبال پُر شور مردم استان خراسان جنوبي از آئين نکوداشت فرهنگ و هنر اين ديار ، تأکيد کرد: براين باوريم جامعه و منطقه اي که علاقه مند به فرهنگ و هنر باشند از دل آن هنرمندان نامدار رويش مي کند که اين استان از جمله آن مناطق به شمار مي رود.  

1402/11/01 کارشناس روابط عمومی
image

برگزاری آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبی

آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر ذيل سفر هفت بحر هنر با محوريت و مقصد استان خراسان جنوبي، روز شنبه 30 دي با استقبال هنرمندان و دوست داران فرهنگ و هنر در فرهنگسراي شهرداري شهر بيرجند برگزار شد.

1402/10/30 کارشناس روابط عمومی
image

عیادت مدیرعامل صندوق هنر از جانباز انقلاب و دفاع مقدس / خاطرات جانباز علی دوستی کتاب می شود

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر در ادامه سفر به استان خراسان جنوبي ، با حضور در منزل  علي دوستي گازار، به عيادت اين مبارز انقلابي و جانباز شيميايي سالهاي دفاع مقدس در بيرجند رفت.

1402/10/30 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد: ارائه انواع تسهیلات بانکی به هنرمندان افزایش می یابد/ وزیر فرهنگ نسبت به مسائل معیشتی و حمایتی هنرمندان تعصب و نگاه ویژه ای دارد

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به برنامه ريزي ها و چشم اندازهاي جدي صندوق اعتباري هنر براي پرداختن به نيازهاي هنرمندان پيشکسوت و جوان با هدف تقويت اقتصاد هنر، از رايزني ها و پيگيري هاي انجام گرفته براي تنوع در انواع تسهيلات بانکي به اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور خبر داد و گفت: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به شدت نسبت به مسائل معيشتي و حمايتي از هنرمندان تعصب و نگاه ويژه اي دارند ازاين رو مهمترين بخش هايي از کار خودشان را معطوف اين مهم کرده اند.

1402/10/30 کارشناس روابط عمومی
image

هنرمند خوشنويس تأکید کرد: صندوق هنر وعده رونق اقتصاد هنر را عملی کرد/ نمایشگاه قاب هنر تداوم داشته باشد

بانوي هنرمند خوشنويس کشور، ضمن ستودن اقدام صندوق اعتباري هنر در رونمايي و برپايي نمايشگاه " قاب هنر" ، تأکيد کرد: براين باورم که برپايي اينگونه رويدادهاي هنري علاوه بر معرفي هنرمندان کمتر ديده شده، باعث ايجاد انگيزه براي ادامه فعاليت هنري آنها و از طرفي نيز کمک شايان به رونق اقتصاد هنر کشور خواهد کرد.

1402/10/27 کارشناس روابط عمومی
image

معاون صندوق اعتباری هنر خبر داد: معرفی بیش از 20 هزار نفر از اعضای صندوق به سازمان تأمین اجتماعی در دولت مردمی/ رشد 50 درصدی معرفی شدگان نسبت به قبل

معاون اعضاء صندوق اعتباري هنر از معرفي بيش از 2 0 هزار نفر از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور به سازمان تامين اجتماعي در دولت مردمي خبر داد و گفت: آمارهاي موجود در اين بخش نشان از رشد 50 درصدي فعاليت صندوق هنر در اين دولت در مقايسه با پيش از آن دارد.

1402/10/26 کارشناس روابط عمومی
image

هنرمند نقاش ایرانی: نمایشگاه قاب هنر، کارساز و عاملی برای ترغیب ادامه فعالیت هنرمندان است/ هنر نقاشیخط تأکیدی بر قوام حس زیبا شناختی انسان دارد

هنرمند برجسته نقاشي با اشاره به اينکه هنر نقاشيخط يکي از موضوعاتي است که همواره به عنوان طرح ميان رشته اي مطرح مي شود، گفت: بطور يقين نمايشگاهي مانند "قاب هنر" که به همت صندوق اعتباري هنر برپا شده علاوه بر کار ساز بودن، مي تواند مخاطبان خاص خودش را جذب و خيلي از افراد علاقه مند را ترغيب و تشويق به  ادامه کار و فعاليت کند.

1402/10/26 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی