اخبار صندوق


image

امکان دریافت معرفی‌نامه برخط عضویت برای اصحاب رسانه و فعالان قرآنی در صندوق اعتباری هنر فراهم شد

مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر از "امکان دريافت معرفي نامه برخط" براي اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور خبر داد و گفت: در راستاي هوشمندسازي ارائه خدمات دولت و تسهيل در ارائه خدمات صندوق هنر ، امکان دريافت برخط معرفي نامه براي همه اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور متقاضي عضويت در صندوق اعتباري هنر فراهم شد. 

1402/03/13 کارشناس روابط عمومی
image

دیدار با هنرمندان از تهران تا باخرز، خواف و تایباد

در راستاي اجراي سياست نهادينه کردن عدالت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در دولت مردمي و ادامه اجراي وظايف و افق هاي ترسيم شده صندوق اعتباري هنر درجهت رسيدگي و اهتمام ويژه  به هنرمندان استاني همچنين بررسي مسائل و مشکلات آنها به ويژه در مناطق کمتر برخوردار، مدير عامل صندوق هنر با حضور در شهرهاي شرقي کشور باخرز، تايباد و خواف، با هنرمندان اين خطه از سرزمين ميهن اسلامي ايران ديدار و گفتگو کرد.

1402/03/10 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر با رویکرد توسعه عدالت فرهنگی و توجه به ظرفیت های مناطق کم برخوردار حامی جشنواره «نغمه‌های رضوی سرحد»

صندوق اعتباري هنر در ادامه حمايت و همراهي از رويدادهاي بزرگ و مهم فرهنگي و هنري مانند جشنواره هاي بزرگ فجر، اين بار نيز با رويکرد تحقق عدالت فرهنگي و توجه به مناطق کم برخوردار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و دولت مردمي که در واقع به  تقويت استعداد ها، معيشت، مشکلات و مسائل هنرمندان توجه دارد از رويداد فرهنگي و هنري نغمه هاي رضوي سرحد، پشتيباني و حمايت کرد. 

1402/03/09 کارشناس روابط عمومی
image

محمد کاسبی: بار مسئولیت حمایت از هنرمندان بر دوش صندوق هنر است/ مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: آقای کاسبی جزو متعهدترین هنرمندان کشورمحسوب می شود/ برش کیک تولد بازیگر خوش رکاب با حضور مسئولان صندوق هنر

همزمان با فرارسيدن سوم خردادماه سالروز آزاد سازي فتح خرمشهر قهرمان، مديرعامل و شماري از معاونين و مشاورين وي، با حضور در منزل آقاي محمد کاسبي، هنرمند نقش آفرين عرصه سينما، تئاتر و تلويزيون ضمن عيادت، در يک دورهمي صميمي همراه با خانواده وي، تولد اين هنرمند نامدار کشور را جشن گرفتند.

1402/03/06 کارشناس روابط عمومی
image

راهنمایی و پاسخ به سوالات بیش از 82 هزار تماس گیرنده/ تأکید بر تسریع و تسهیل ارتباط اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با صندوق اعتباری هنر

مدير عامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به رشد بالاي همه شاخص ها، اقدامات و فعاليت هاي جديد در سالي که گذشت، از پاسخگويي به بيش از 82 هزار تماس تلفني اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت خبر داد و گفت: خداوند را شاکريم با رشد اعضاي تحت پوشش، تسريع و تسهيل ارتباط  با اهالي فرهنگ و هنر با اين صندوق بيش از پيش محقق شده است.

1402/02/20 کارشناس روابط عمومی
image

گپ و گفتگوی صندوق اعتباری هنر با استاد جمال شورجه فیلمساز انقلابی و نستوه سینمای ایران / حضرت موسی (ع) به خوابم آمد

مدير عامل صندوق اعتباري هنر و هيئت همراه با حضور در منزل استاد جمال شورجه تهيه کننده و کارگردان سينماي کشور، ضمن گپ و گفتگو با اين هنرمند پيشکسوت، در جريان روند درماني وي قرار گرفتند.   

1402/02/14 کارشناس روابط عمومی
image

بازیگر مجموعه مختارنامه: مردم آمدند گفتم تشکر؛ حامی بزرگی مانند صندوق اعتباری هنر داریم/عیادت از استاد محمد فیلی

مدير عامل صندوق اعتباري هنر با حضور در بيمارستان محل بستري استاد محمد فيلي، بازيگر سينما و تلويزيون، از اين هنرمند پيشکسوت عيادت و در جريان روند درماني وي قرار گرفت.   

1402/02/12 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر میزبان ایرج طهماسب

استاد ايرج طهماسب، کارگردان فيلم خاطره‌انگيز "کلاه قرمزي و پسر خاله" با حضور در صندوق اعتباري هنر با مدير عامل اين مجموعه ديدار و گفتگو کرد.

1402/02/11 کارشناس روابط عمومی
image

فرامرز صدیقی هنرمند سینما و تلویزیون از بیمارستان مرخص شد

مديرعامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به پيگيري هاي اين صندوق براي روند درماني "فرامرز صديقي" بازيگرسينما، تلويزيون و تئاترکشور، از ترخيص اين هنرمند پيشکسوت از بيمارستان خبر داد و گفت: با توجه به بهبود نسبي استاد صديقي، با هماهنگي تيم پزشکي، مقرر شد روند درماني وي در منزل ادامه يابد. 

1402/02/05 کارشناس روابط عمومی
image

دیدار با خادم قرآن و خالق صدها تابلوی ماندگار قرآنی و مذهبی

همزمان با ايام ماه مبارک رمضان و برگزاري ليالي قدر، مدير عامل صندوق اعتباري هنر به ديدار استاد عبدالصمد صمدي ، خالق و خطاط صدها تابلوي ماندگارو نويس قرآني و مذهبي،  نسخ نويس و خادم قرآن رفت.

1402/01/27 کارشناس روابط عمومی
image

به میزبانی صندوق اعتباری هنر در فرهنگسرای نیاوران انجام شد؛ شب زنده داری قدر در «خلوت دل» اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه ؛ به عشق مولا علی (ع) هنرمندان آمدند

همزمان با شب بيست و سوم ماه مبارک رمضان و مصادف با سومين شب شهادت مولاي متقيان، حضرت علي (ع) و سومين شب قدر، اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآني همگام و همدل با ديگر مسلمانان و آحاد مردم ايران با احياي اين شب عزيز قدر در محيطي صميميانه و عرفاني برگرفته از آموزه هاي معارفي، با به سر گرفتن کتاب آسماني قرآن  در خلوت دل به عبادت و راز و نياز با معبود خود پرداختند.

1402/01/25 کارشناس روابط عمومی
image

عیادت مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از فرامرز صدیقی، هنرمند سینما و تلویزیون/ صندوق اعتباری هنر حامی همه جانبه هنرمندان

مدير عامل صندوق اعتباري هنر با حضور در بيمارستان محل بستري استاد " فرامرز صديقي" بازيگرسينما ، تلويزيون و تئاتر کشورمان، ضمن ابلاغ سلام دکتر محمد مهدي اسماعيلي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، در جريان روند درماني اين هنرمند پيشکسوت قرار گرفت.

1402/01/22 کارشناس روابط عمومی
image

مدیر عامل صندوق هنر تاکید کرد: مصمم به تبدیل «هنرکارت» به مهمترین شناسه هویتی و رفاهی هنرمندان هستیم/ارائه انواع خدمات و تسهیلات ویژه با هنر کارت

مديرعامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به تصوير ذهني برخي اعضا از کاربرد «هنرکارت» ، به عنوان کارتي که فقط براي واريزي ها صادر شده است، از ارائه انواع خدمات، تسهيلات، تخفيفات و... با سطوح مختلف اين کارت  شامل آبي، نقره اي، طلايي و پلاتينيوم خبر داد و تأکيد کرد:  مصمم به تبديل" هنرکارت" به مهمترين شناسه هويتي، معيشتي و بهره مندي از مزاياي ويژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در سراسر کشور هستيم.

1402/01/14 کارشناس روابط عمومی
image

پرداخت 149 میلیارد تومان تسهیلات به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

مدير عامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به رسالت خطير اين صندوق مبني برحمايت و پشتيباني از خانواده بزرگ فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآني سراسر کشور، گفت: با برنامه ريزي منسجم و رايزني هاي انجام گرفته با نهادهاي پولي و مالي در سال 1401، بيش از 149 ميليارد تومان تسهيلات شامل انواع وام هاي بدون بهره و يا کم بهره قرض الحسنه ضروري، بلاعوض، کارآفريني، طرح شميم و جوانه به اعضاي واجد شرايط پرداخت شد.  

1402/01/07 کارشناس روابط عمومی
image

اعطای کارت کیشوندی به هنرمندان دارای درجه یک هنری/ حمایت از هنرمندان وظیفه ذاتی صندوق اعتباری هنر است

5 هنرمند داراي درجه يک هنري کشور در مراسمي نمادين با حضور مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و مدير عامل صندوق اعتباري هنر،" کارت کيشوندي" دريافت کردند.

1401/12/28 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر امسال رشد بالایی درهمه شاخص ها و فعالیت ها تجربه کرد/ قدردانی مدیرعامل صندوق از کارکنان

مديرعامل صندوق اعتباري هنر در ديدار پاياني سال 1401 با کارکنان اين مجموعه، از رشد بالا در همه شاخص ها، اقدامات و حتي فعاليت هاي جديد در سال جاري خبر داد و گفت: به خود مي باليم که دست در دست همه توانستيم سالي شکوهمند و شکوفا را براي اين صندوق رقم بزنيم که به نوبه خود از زحمات همگان کمال تشکر و قدرداني را مي نمايم.

1401/12/23 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی