«زن سرخ پوش میدان فردوسی» این بار در فرهنگسرای نیاوران

1403/03/20
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-453943285989248

نمايش «ميدان ياقوت»، روايتي از زن سرخ‌پوش ميدان فردوسي در سالن خليج فارس فرهنگسراي نياوران، روي صحنه مي‌رود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، نمایش «میدان یاقوت» به کارگردانی و نویسندگی «بهاره رهنما» و تهیه‌کنندگی «فرهاد قائمیان» از ۲۰ خردادماه ۱۴۰۳، در فضای باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود. «ایوب آقاخانی» به عنوان مشاور هنری و «بهاره رهنما» و «محمدرضا آزاد فرد» نیز به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی حضور دارند.
در این اثر که توسط مؤسسه فرهنگی‌هنری «باران‌سا» و با همکاری فرهنگسرای نیاوران تهیه شده است، بازیگرانی مانند الناز تهامی، سعید اردشیری، سهیلا مفیدی و جمعی از هنرجویان مؤسسه «باران‌سا» به ایفای نقش می‌پردازند. موسیقی این اثر نیز به صورت زنده و به خوانندگی علیرضا شفا و آراز احمدی است که توسط نوازندگان حرفه‌ای اجرا می‌شود.
نمایش «میدان یاقوت»، واگویه‌های عاشقانه «یاقوت» است با مردی که هرگز دیده‌نشد. زنی که سالیان سال در میدان فردوسی چشم به راه مردی ماند و حالا پس از گذشت سال‌ها قرار است همراه یاقوت، زن سرخ پوش میدان فردوسی، حکایت نیامدن آن مرد را با اجرای زنده ترانه‌های نوستالژیک و عاشقانه دهه پنجاه ایران بشنویم.
نمایش «میدان یاقوت» از یکشنبه ۲۰ خرداد از ساعت ۱۹ در فضای باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود و بلیت آن در سایت تیوال قابل تهیه است.

تعداد بازدید : 294

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی