اولین رویداد مد و توسعه پایدار در فرهنگسرای نیاوران

1402/10/25
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-958651448231168

اولين رويداد مد و توسعه پايدار با عنوان «هناس» از روز سه‌شنبه 26 دي ماه به مدت 4 روز در نگارخانه اصلي اين مجموعه برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران در این نمایشگاه بیش از 100 اثر شامل لباس، اکسسوری، تابلو و ... که همگی از آثار چیا جبری است،به نمایش درخواهد آمد.
این رویداد شامل نمایش کالکشن و پروژه هناس، ارائه تحقیقات انجام شده، همفکری، گفتگو و بیان نظرات و راهکارها در زمینه مد پایدار و محیط زیست است.
به گفته «چیا جبری» خالق هناس و مدیر مؤسسه فرهنگی هنری «چیامد»  آثار برآمده در این رویداد از تفکر و فرهنگ حمایت از محیط‌زیست خلق شده‌اند و در قالب پروژه‌ای با عنوان «هناس» به معنای نفس ارائه می‌شود و تلاش شده است تا توجه خود را معطوف به مسئولیت فردی و اجتماعی خود نسبت به حفظ و حمایت از محیط ‌زیست کنیم و در کنار آن به ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در این صنعت نیز کمک کرده باشیم. هناس تلاشی است برای آگاهی از آثار مخرب مصرفگرایی. در این رویداد آثاری به نمایش درخواهند آمد که از دل سیاهی و نیستی به این جهان گام نهادند و دوباره متولد شده‌اند. همراهان و حامیان ما در اولین رویداد مد و توسعه پایدار شامل سازمان‌ها ، برندها و افرادیست که نسبت به توسعه پایدار دغدغه‌مند هستند و با حضور و حمایت‌شان فرصت هم‌افزایی را فراهم می‌کنند.
مؤسسه «چیامد» با مدیریت چیا جبری فعالیت‌های خود را از سال 1393 آغاز کرده و  به عنوان منتور و توسعه دهنده کسب و کارهای مد فعالیت می‌کند.
گلرو اکبری، زهره سوهانی، یاس شنکایی و خاتون شهبازی از هنرمندان در این نمایشگاه هستند.
آیین افتتاحیه «هناس» روز سه‌شنبه 26 دی ‌ماه از ساعت 16 در نگارخانه اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و از 27 تا 29 دی ماه نیز از ساعت 10 تا 19 میزبان علاقه‌مندان به این صنعت است.

تعداد بازدید : 217

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی