نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبی برگزار می شود

1402/10/27
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-960373329433216

آئين تجليل از نامداران فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت استان خراسان جنوبي، ذيل سفر کاروان "هفت بحر هنر" 30 دي 1402 از سوي صندوق اعتباري هنر در بيرجند برگزار مي‌شود. 

ششمین آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر ذيل سفر "هفت بحر هنر" با محوريت و مقصد استان خراسان جنوبی، با حضور مدیرعامل صندوق اعتباری، استاندار خراسان جنوبی، جمعي از مديران استانی و اصحاب فرهنگ و هنر در سالن همایش های فرهنگسراي شهرداری بیرجند برگزار مي شود. 
صندوق اعتباری هنر در دولت مردمی بنا بر توجه ویژه به نامداران و چهره های ماندگار عرصه فرهنگ و هنر دارد و در این زمینه با هدف پاسداشت و تکریم از مقام هنرمندان برجسته کشور، آیین نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر را در استان ها برگزار می کند. 
صندوق اعتباری هنر در این رویکرد می کوشد تا زمینه دیدار و ارتباط بیشتر علاقمندان هنر و هنرمندان جوان با سرآمدان و نامداران را فراهم ساخته و از این مسیر به ایجاد انگیزه و انتقال تجربه و دانش بین نسلی کمک کند. 
در این مراسم که عصر شنبه 30 دی ۱۴۰۲ در سالن همایش های فرهنگسراي شهرداری بیرجند برگزار می شود، قرار است از 15 هنرمند نامدار و پیشکسوت در رشته های موسیقی، تئاتر، نویسندگی، فعال قرآنی و ...  تجلیل شود.  
آیین تجلیل از اصحاب فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبی به عنوان ششمین مقصد ذیل سفر کاروان هفت بحر هنر است که از سوی صندوق اعتباری هنر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار می شود. 
پیش تر آئین نکوداشت هنرمندان و نامداران فرهنگ و هنر در خوانسار، گیلان، زنجان، اردبیل و بم، توسط صندوق اعتباری هنر و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار و مورد استقبال اهالی فرهنگ و هنر، پیشکسوتان، نامداران، خانواده ها و مردم استان ها قرار گرفت.


تعداد بازدید : 208

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی