آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبی آغاز شد

1402/10/30
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-963177133992064

آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر خراسان جنوبي ، لحظاتي پيش – شنبه 30 دي 1402- در فرهنگسراي شهرداري بيرجند آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، در این مراسم که با حضور سید مجید پوراحمدی مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی، علی فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، مسئولان استانی و محلی و جمع کثیری از هنرمندان و نامداران این استان در حال برگزاری است، حدود 15 نفر از نامداران فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبی در رشته های مختلف هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، قرآن و عترت، نویسنده و موسیقی تجلیل خواهند شد.
آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبی از سوی صندوق اعتباري هنر و با همکاري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي اين استان، ذيل سفر" هفت بحر هنر" برگزار مي شود.
 اسماعیل آذر، استاد ادبیات فارسی، ابوالفضل پورعرب و فرهاد قائمیان بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون کشور از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم هستند. 
 این ششمین آئین نکوداشت هنرمندان نامدار، پیشکسوت و یا دارای نشان درجه یک هنری است که در استان ها توسط صندوق اعتباری هنر در دولت مردمي  برگزار می شود.
پیش تر  نیزآئین نکوداشت هنرمندان و نامداران فرهنگ و هنر در خوانسار، گیلان، زنجان، اردبیل و بم، توسط صندوق اعتباری هنر و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار و مورد استقبال اهالی فرهنگ و هنر، پیشکسوتان، نامداران، خانواده ها و مردم استان ها قرار گرفت.


تعداد بازدید : 200

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی