ابوالفضل پورعرب نخستین سفیر مهر هنر صندوق اعتباری هنر شد

1402/11/01
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-963805151680896

همزمان با برگزاري ششمين آئين نکوداشت نامداران فرهنگ و هنر استان خراسان جنوبي که با حضور بيش از دو هزار نفر از مردم اين ديار در فرهنگسراي بيرجند برگزار شد، ابوالفضل پورعرب به عنوان نخستين سفير مهر هنر صندوق اعتباري هنر معرفي و با حضور مسئولان حاضر در اين مراسم، اين نشان ويژه به ايشان اعطاء شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سفیران مهر هنر از میان هنرمندان برجسته و شناخته شده که مورد وثوق و مراجعه مردم هستند انتخاب می‌شوند و هنرمندان متنخب به عنوان واسط با صندوق اعتباری هنر برای رفع و برطرف کردن مسائل و مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر عمل خواهند کرد.
با توجه به گستردگی خدمات و ارائه تسهیلات صندوق اعتباری هنر، برای نخستین بار است که در کشور چهره های پر ارتباط و محبوب برای حل مشکلات هنرمندان انتخاب می شوند که بیرجند و خراسان جنوبی به عنوان اولین مقصد اعطای این نشان انتخاب شد.


 ششمین آئین نکوداشت هنرمندان نامدار، پیشکسوت و یا دارای نشان درجه یک هنری به همت صندوق اعتباری هنر در استان خراسان جنوبی برگزار شد.
پیش تر نیزآئین نکوداشت هنرمندان و نامداران فرهنگ و هنر در خوانسار، گیلان، زنجان، اردبیل و بم، توسط صندوق اعتباری هنر و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار و مورد استقبال اهالی فرهنگ و هنر، پیشکسوتان، نامداران، خانواده ها و مردم استان ها قرار گرفت.


تعداد بازدید : 411

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی