بزرگداشت اسماعیل خلج و آتش تقی‌پور در اختتامیه تئاتر فجر

1402/11/09
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-970886255529472

بزرگداشت اسماعيل خلج و آتش تقي‌پور از پيشکسوتان تئاتر کشور در مراسم اختتاميه چهل‌ودومين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر برگزار مي‌شود.

به گزارش اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با برپایی مراسم بزرگداشت در آیین پایانی، از اسماعیل خلج و آتش تقی‌پور دو پیشکسوت عرصه تئاتر به پاس سال‌ها فعالیت آنها تجلیل می‌کند.
اسماعیل خلج نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، متولد آذرماه ۱۳۱۵ و خالق آثاری همچون پاتوق، پاانداز، حالت چطوره مش رحیم؟،گلدونه خانم، باجه،جمعه کشی، قمر در عقرب، بابلی ها، عبید زاکانی، شبات، خر خریدن خالو، حمد آقا برسکو است ؛ او درزمینه‌های مختلف هنری از جمله نقاشی، عکاسی، شعر و بازیگری نیز آثار متعددی از خود بر جای گذاشته است.
آتش تقی‌پور بازیگر و کارگردان تئاتر، متولد فروردین ۱۳۲۴ که فعالیت خود را از سال ۴۶ درزمینه بازیگری تئاتر آغاز کرده و بازی در بیش از ۴۰ فیلم سینمایی و بیش از ۱۰۰ تئاتر، سریال و تله‌فیلم از جمله فعالیت‌های این هنرمند پیشکسوت تئاتر است.
چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با ریاست کاظم نظری و دبیری مهدی حامدسقایان، از ۲۷ دی تا ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ در تهران در حال برگزاری است، مراسم اختتامیه این رویدادروز پنجشنبه ۱۲ بهمن‌ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

تعداد بازدید : 484

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی