سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 19 تا 29 اردیبهشت 1403 برگزار می‌شود

1402/11/16
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-976864588875136

کتاب تهران از برگزاري اين نمايشگاه طي روزهاي 19 تا 29 ارديبهشت 1403 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، علی رمضانی؛ قائم مقام و سخنگوی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: تاکنون دو جلسه اعضای شورای سیاست گذاری این نمایشگاه برگزار شده است که در جلسه نخست آن وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشته‌اند. در جلسه دوم مصوب شد که قائم مقام به عنوان سخنگو نیز ایفای نقش کند و مسئولان نمایشگاه نیز در تبیین امور جاری کمک کنند.
وی افزود: در این جلسات مصوب شد که تاریخ برپایی نمایشگاه از نوزدهم تا بیست‌ونهم اردیبهشت ۱۴۰۳ باشد. همچنین حاضران بر تعامل هرچه بیشتر کمیته‌ها با یکدیگر تاکید کردند و برای غنای هرچه بیشتر و بهتر فعالیت آنها پیشنهاد تشکیل هیات‌های اندیشه‌ورز برای هر کمیته ارائه شد.
رمضانی ادامه داد: تسریع در اقدامات از جمله ثبت نام ناشران خارجی و داخلی از دیگر مصوبات این جلسات بود تا نمایشگاه در زمان مقرر و به بهترین نحو برگزار شود.
سخنگو و قائم مقام سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در بخش دیگری از سخنان خود درباره مکان برگزاری این نمایشگاه نیز اشاره کرد: گزارش‌های آخرین بازدیدها از گزینه‌های محل ارائه و مقرر شد تا شورای سیاست‌گذاری گزینه‌های موجود را در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی کند تا درباره مکان برگزاری نیز تصمیم‌گیری شود.
به گفته رمضانی مقرر شد پس از تعیین مدیران کمیته‌ها، در جلساتی موارد مربوطه به صورت جزئی‌تر بررسی شود. آسیب‌شناسی دوره‌های قبل و بررسی بهای اجاره غرفه‌ها نیز از دیگر مباحث مطرح شده در دو جلسه اعضای شورای سیاست گذاری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود.

تعداد بازدید : 235

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی