فراخوان تشکیل پرونده دومین گروه هنرمندان متقاضی مسکن در شهر جدید پرند

1402/11/21
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-980984746433536

مديرعامل صندوق اعتباري هنر اعلام کرد: در دومين مرحله تشکيل پرونده متقاضيان دريافت مسکن هنرمندان، براي 200  هنرمند متقاضي ساکن تهران با ارسال پيامک اطلاع رساني شده است.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی با اشاره به جزئیات دومین فراخوان تشکیل پرونده هنرمندان متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند، اظهار داشت: تأمین مسکن هنرمندان یکی از مهمترین اولویت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت مردمی است. طی توافق صندوق با وزارت راه و شهرسازی، در خرداد ماه سال جاری امکان ثبت نام اعضای صندوق اعتباری هنر در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن فراهم و در مرحله اول، برای ۵۷۰ هنرمند متقاضی مسکن ساکن تهران با اولویت افراد متأهل دارای فرزند، تشکیل پرونده انجام شد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در ادامه افزود: در مرحله دوم برای 200 هنرمند متقاضی مسکن هنرمندان ساکن تهران با اولویت هنرمندان پیشکسوت، اعضای متأهل بالای ۵۰ سال (بدون فرزند) و هنرمندان توانیاب با ارسال پیامک برای تشکیل پرونده دعوت شده است.
مشاور وزیر فرهنگ در ادامه تصریح کرد: اعضای دریافت کننده پیامک می توانند از تاریخ 23 تا 25 بهمن، مطابق با برنامه زمانی اعلام شده در پیامک ارسالی و با در دست داشتن مدارک برای تشکیل پرونده به صندوق اعتباری هنر مراجعه کنند.
پوراحمدی درعین حال خاطرنشان کرد: برای ساخت شهرک هنر در یکی از مناسب ترین نقاط شهر جدید پرند، قطعه زمینی در نظر گرفته شده است که از زمان کلنگ زنی تاکنون پیشرفت پروژه چشمگیر و قابل توجه بوده است.
رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر، تصریح کرد: در مراحل بعدی برای سایر افراد واجد شرایط ثبت نام شده در تهران و سایر استان‌ها نیز پیامک تشکیل پرونده ارسال خواهد شد. در تلاش هستیم که با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زمین مورد نیاز در استان‌ها تأمین و هرچه سریع‌تر وارد مرحله ساخت  شوند.
برای اطلاع از مدارک و سایر اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید.


تعداد بازدید : 3559

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی