بازدید مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از نمایشگاه رسانه های ایران

1402/12/02
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-990836799950848

مشاور وزير فرهنگ ومديرعامل صندوق اعتباري هنر با حضور در بيست و چهارمين نمايشگاه رسانه هاي ايران ، از بخش هاي مختلف اين رويداد بزرگ رسانه اي کشور بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی همزمان با برپایی بیست و چهارمین نمایشکاه رسانه های ایران با حضور در مصلای امام خمینی (ره) ابتدا به محل استقرار میز خدمت صندوق اعتباری هنر رفت و ضمن خسته نباشید به کارشناسان و نمایندگان این صندوق، در جریان روند فعالیت میز خدمت این مجموعه به اهالی رسانه قرار گرفت.


رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر سپس ضمن بازدید از غرفه ها، با حضور در شماری از رسانه ها در مصاحبه های جداگانه خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.


پوراحمدی همچنین در حین بازدید و حضور در غرفه ها و رسانه ها در فضایی صمیمانه به گفتگوی با جمعی از بازدیدکنندگان پرداخت و موارد مطرح شده از سوی آنان را نیز پاسخ گفت.


ميز خدمت صندوق اعتباري هنر همزمان با آغاز بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران فعالیت خودش را با حضور  کارشناسان و مسئولان اين صندوق در حوزه هاي مختلف براي تبيين نحوه ارائه خدمات، تسهيلات، راهنمايي و ارائه مشاوره به مخاطبان به ويژه اهالي رسانه و مطبوعات، در سالن شبستان مصلاي امام خميني (ره) از ۲۹ بهمن ماه   آغاز و تا آخرین ساعت و روز برپایی این رویداد بزرگ رسانه ای کشور ميزبان بازديدکنندگان به ویژه اصحاب رسانه و مطبوعات بود.تعداد بازدید : 465

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی