فرهنگسرای نیاوران میزبان دومین جشنواره بین‌المللی آبرنگ می‌شود

1403/01/15
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-396245537979264

دومين جشنواره بين‌المللي آبرنگ (IWS Mah Art Gallery) با حضور اساتيد برجسته بين‌المللي آبرنگ در نگارخانه‌هاي فرهنگسراي نياوران برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، این جشنواره توسط مهسا مهدی‌زاده و سوگل قمسیانچی، نمایندگان جامعه بین‌المللی آبرنگ (IWS)  در ایران و با همکاری صندوق اعتباری هنر، روز 17 فروردین ماه 1403 از ساعت 16 در نگارخانه شماره یک افتتاح خواهد شد و به طور همزمان نمایشگاه انفرادی استاد مائوری ویرتانن از کشور اکوادور نیز درنگارخانه شماره دو این مجموعه دایر می‌شود.
در این رویداد تقریبا 150 اثر از آثاری که توسط  هیأت داوران ایرانی نظیر بهمن نیکو، شاهین آروین، علی گلباز و شهریار وثوق و  داوران خارجی مانند آتانور دوگان و آیشین کشکینر (ترکیه)،  تره لوخرو (مکزیک)، آمیت کاپور(هند)، توهونگ نگوین (ویتنام) و مایکل سولوویو (کانادا)  انتخاب شده است، به نمایش گذاشته می‌شود.
 همچنین به منظور ارتقا سطح بصری و شناخت و آشنایی هر چه بیشتر هنرمندان و هنرجویان با اساتید و پیشکسوتان هنر آبرنگ، کارگاه‌های آموزشی اساتیدی چون علی گلباز و مائوری ویرتانن به ترتیب در روزهای 19 و 20  فروردین ماه برگزار می‌شود و در طول روزهای جشنواره نیز امکان خرید از محصولات هنری آبرنگ از برندهای معتبری چون داوینچی، اسکودا، واتر کالریست و مون مارت با تخفیفات ویژه وجود دارد.
مهسا مهدی‌زاده، مدیر گالری هنری مه‌آرت و نماینده IWS (جامعه جهانی آبرنگ) در ایران و عضو هیئت داوران جشنواره‌های بین‌المللی آبرنگ در کشورهای مختلف است.  وی همچنین دارنده جایزه اول جشنواره نخبگان علمی و فرهنگی دانش آموزان دبیرستانی تهران است و سابقه شرکت در بیش از 70 مسابقه و نمایشگاه بین‌المللی در کشورهای ترکیه، ایتالیا، کانادا، هند، بلغارستان، اسلوونی، روسیه و همچنین چاپ جندین کتاب را در کارنامه هنری خود دارد.
سوگل قمسیانچی عضو انجمن بین‌المللی آبرنگ  ( IWS) و عضو افتخاری در انجمن‌های تخصصی نقاشی درکشور فرانسه، هند و عراق است و تاکنون در  بیش از ۳۰ نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی شرکت کرده است.
دومین جشنواره بین‌المللی آبرنگ از 18 تا 21 فروردین ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و علاقمندان به این هنر می‌توانند از ساعت 10  صبح تا 7 بعدازظهر از این جشنواره بازدید کنند.

تعداد بازدید : 440

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی