مديرعامل صندوق اعتباري هنر با خانواده زنده ياد فرشته طائرپور ديدار کرد

1400/07/07
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-wq952615960

به گزارش روابط عمومي صندوق اعتباري هنر؛ در اين ديدار که با حضور غزل شاکري، فرزند و منوچهر شاهسواري همسر اين هنرمند پيشکسوت در صندوق اعتباري هنر برگزار شد، پوراحمدي با گراميداشت ياد و خاطره اين سينماگر گرانقدر گفت: زنده ياد طائرپور از هنرمندان شريف، پرتلاش و خستگي ناپذيري بود که همواره دغدغه دفاع از حقوق اهالي سينما را داشت. مطمئناً فقدان اين هنرمند دلسوز و مدافع پرتلاش، ضربه اي سنگين بر پيکره سينماي ايران بود.

رئيس هيئت مديره صندوق اعتباري هنرخاطر نشان کرد: زنده‌ياد طائرپور در حوزه سينماي کودک و نوجوان، سينماي اجتماعي و فعاليت هاي صنفي اقدامات شاياني را انجام داد که دستاوردهاي ايشان مي تواند الگويي براي نسل جوان سينماگر کشور باشد. گردآوري خاطرات و تجربيات زنده ياد طائرپور اقدام مهمي است که از سوي خانواده ايشان مي تواند پيگيري شود.

پوراحمدي با ابراز تأسف از درگذشت چهره هاي فرهنگي و هنري در دوران شيوع کرونا گفت: زنده ياد طائرپور تا آخرين روزهاي زندگي براي واکسيناسيون هنرمندان تلاش کرد. اميدوارم با تکميل چرخه واکسيناسيون ديگر شاهد از دست دادن هموطنان در اثر اين بيماري نباشيم.

مشاور وزير فرهنگ وارشاد اسلامي در خصوص پيگيري دغدغه هاي صنفي اين هنرمند قول مساعد داد و عنوان کرد: صندوق اعتباري هنر در کنار صنوف فرهنگي و هنري پيگيرپيشنهادات و نقطه نظرات آنهاست.

فرشته طائرپور تهيه کننده و از فيلم‌نامه نويسان سينماي ايران صبح 26مردادماه، به دليل ابتلا به کرونا در سن 69 سالگي از دنيا رفت.تعداد بازدید : 364

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی